Skocz do zawartości
wladek_t25

niebieski dymek władymirec t25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wladek_t25    0

Witam jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. Od czasu kiedy dostałem władymirca kopcił na niebiesko, 2 lata temu został zrobiony mały remont (nowa pompa wtryskowa, końcówki wtryskiwaczy). Ciągnik nie bierze oleju i ma moc. Próbowałem też z kątem wtrysku ponieważ był przestawiony. Nic nie pomogło. Otóż nie wiem co dalej robić.

damianus2222    115

nie wiem czy to jakaa oznaka ale u mnie stara 80tka, do puki zimna byla, lub tlumik to tez lekko na niebiesko dymila, szczegolnie w zime. Oleju nie brala, moze minimalnie a tak to wszystko bylo ok

sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Wiadomość z agroFakt.pl

zbyszekbrzuze    206

Musisz jeszcze wymienić pierścienie i dotrzeć zawory.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

wladek_t25    0

zastanawiam się czy nie wymienić głowic bo są stare jeszcze oryginalne. Czy olej może dostawać się prowadnicami zaworów?

bukat82    355

Oczywiście że może.

Jak ma moc i nie spala oleju to zostaw to, jak nie kopci straszliwie, masa ciągników jezdzi i puszcza dymki ^^

Pytanie jeszcze kiedy dostałeś władzia i czy zaczął kopcić nagle?

Edytowano przez bukat82

Początek drogi to dzień narodzin. I od tej chwili powoli starzejemy się, dla jednych kwiaty, innym piach w oczy, lecz wszystkich równo na końcu czeka krzyż . . .

wladek_t25    0

kopci od kiedy w 97 roku od pierwszego właściciela kupił go mój tata. Dostałem go w tamtym roku. Dodam że był mocno zdezylowany jak tata go kupił w tedy za 3000 złotych

Edytowano przez wladek_t25

bukat82    355

Ja rozumiem że człowiek chciałby jak najlepiej, ale to nie apteka, trochę puszcza dymka i tyle,

nic mu to nie zaszkodzi, podejrzewam że będzie tak chodził że ho ho :)

Początek drogi to dzień narodzin. I od tej chwili powoli starzejemy się, dla jednych kwiaty, innym piach w oczy, lecz wszystkich równo na końcu czeka krzyż . . .

bukat82    355

Tzn spada z obrotów i przygasa?

bukat82    355

Zasilanie paliwem, po postoju spiernicza a jak zapali to pokuleje i chodzi równo.

I co @władek_25 rozkminiasz to paliwo?

Edytowano przez bukat82

wladek_t25    0

dobra dziękuję za odpowiedzi

myślę że trzeba porządnie zrobić przewody

bukat82    355

Czyli masz coś po czarowane z tym zasilaniem ;)

wladek_t25    0

nie zasysanie od góry tylko trzeba uszczelki posprawdzać i zaciski. A u kogoś spotkałem pompkę ręczną od zetora. I co zdaje egzamin?

jutro wykombinuje coś z filmikiem dymienia mego ciagnika

bukat82    355

O to czekamy na audio wizualizację :P

bukat82    355

Wrzuć kilka fotek w galerię

zbyszekbrzuze    206

u kogoś spotkałem pompkę ręczną od zetora. I co zdaje egzamin?

Ja mam. Jest dużo lepsza, bo nie leje sie z niej, a cena ta sama. Polecam.

U mnie pompowane zdarza się może 2 razy w roku jak paliwa zbraknie.

Mam szczelny układ, to czasem jak postoi miesiąc to jedynie zgaśnie i go drugi raz odpalę i już chodzi normalnie.

Naprawdę, czy to taki wielki koszt wymienić podkładki tam gdzie się choćby poci i co jakiś czas zawór?

KPK Kumurun Team

wladek_t25    0

Miałbym prośbę. Jak by ktoś miał oryginalną miarkę oleju silnikowego w władku i mógłby sprawdzić na jakiej wysokości ma znak B

@zbyszekbrzuze układ mam szczelny tylko ta pompka denerwuje bo jak pompuje to paliwo wybija i mam zamiar założyć taką jak w zetorze

zbyszekbrzuze    206

Kup taką jak ja mam, jestem bardzo zadowolony, mam ją rok i kupiłem jeszcze jedną :)

http://www.sklep.mizar.com.pl/pompka-reczna-paliwa-m14x1-5-p-2629.html

Cena chyba ta sama co ruskopodobny zamiennik, a jakość niewyobrażalnie lepsza.

Pasuje na gwint bez problemu.

post-10681-0-76902100-1455832517_thumb.jpg

KPK Kumurun Team

wladek_t25    0

a jeszcze mam pytanie gdzie dostać oryginalną miarkę oleju do ruska? Lub na jakiej wysokości na bagnecie znajduję się znak B? i jaka jest wysoka do zabezpieczenia od wpadnięcia tzn kołnierza?

wladek_t25    0

odświeżam

Prawdopodobnie znalazłem winowajce dymienia. Trzeba wymienić uszczelniacze zaworowe. A co sądzicie o zagęszczeniu oleju? Bo ja leje superol i wydaje mi się że jest za rzadki. Wcale to nie wina lejących wtrysków.

Marcelix    58

Jeżeli już to możesz wymienić prowadnice zaworów. Władek to nie samochód - nie posiada uszczelniaczy na prowadnicach. Co do superolu, to nie powiedziałbym że jest rzadki. Ja osobiście tego czegoś już daaaawno nie stosuję do żadnych silników.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

slawek99    2

Pompka od Zetora potwierdzam super sprawa, mam taką samą jak Zbyszek.

Właśnie jestem po małym remoncie Władka tzn głowice i góra silnika. Niestety ciągnik na wolnych obrotach trochę kopci na niebiesko na zimnym i na rozgrzanym. Wtryski były zmieniane i ustawiane, kąt ustawiony idealnie. Pompa może być rozregulowana ale jak zmniejszam dawkę nic to nie powoduje zmniejszenia puszczania dymku. Jakieś pomysły ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karoleeeq
      Witam dziś  zobaczyłem usterkę w moim władku natomiast zobaczyłem że strasznie sadzi mi olej hydrauliczny z pod korka (z tyłu) do tej pory tak nie było odkręciłem korek i powietrze wybiło strasznie dużo piany było i jak traktor jest odpalony to caly czas leci ten olej. Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez AdamWładimirecPodlasie
      Witam mam problem ze światłami w Władimircu ponieważ nie wiem jak tam są one podłączone (chodzi o światła dolne) jakimi kolorami do jakich wtyczek włożyć i co może być przyczyną że na wybojach czasami jedno gaśnie? 

• Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez plusz01
      Witam
      Mam małe pytanie do szanownych kolegów. Mianowicie przymierzam się do zakupu nowych opon i z tąd moje pytanie. Na początku zaczniemy od przednich opon jaki kupić zwykłe takie jak w oryginale czy może jodłowe które będą miały lepszą przyczepność w warunkach polowych. Ostatnio założyłem do swojego władka wspomaganie więc nie raczej nie będzie problemów ze skrętem interesuje mnie przyczepność które lepiej się sprawdzą ?. Druga rzecz co z oponami do tyłu zostawić oryginalne 11.2 czy może założyć szersze takie jak w C330 12.4 dodam że aktualnie dołożyłem obciążniki na tylne koła około 70 KG na jedno koło. Proszę o pomoc w doborze oraz przedstawienie waszych doświadczeń. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.