Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie w czwartek miałem kontrole mierzyli pola i wszystkie uprawy nie zgadzało mi się trochę na jednym polu bo mam jęczmień z jarka i niby pół na pół a im wyszło ze więcej jęczmienia jest ale mówili ze to żadne problem i wszystko jest oki takze pozytywnie woj świetokrzyskie

Opublikowano

hejka, jest takie coś "Premii nie można przeznaczyć na zakupy dokonywane na podstawie umowy zawartej między beneficjentem a członkiem jego najbliższej rodziny (małżonkiem, wstępnym lub zstępnym beneficjenta ani wstępnym lub zstępnym małżonka beneficjenta)."

 

chociaż tego nie ma chyba z zadnym tekscie rozporzadzenia, etc ale na informacji Agencji np. http://www.arimr.gov.pl/programy-2002-2013/prow-2007-2013/ulatwianie-startu-mlodym-rolnikom.html ??

 

PYTANIE, rodzeństwo jednak moze być osobą na którą przeznaczymy te środki?

Opublikowano (edytowane)

własnie problem że tego NIE MA w aktualnym rozporządzeniu....

 

a CHYBA pozostał dawny wzór oświadczenia ??? http://www.arimr.gov.pl/fileadmin/pliki/zdjecia_strony/186/MR_osw_300309.pdf

 

 

chociaż tutaj go NIE ma http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wnioski/prow-2014-2020/poddzialanie-61-premie-dla-mlodych-rolnikow/nabor-w-2015-roku.html

 

???

ale doradca powiedział że jest ten "wymóg" z 2013 r.

Edytowane przez MariaBadowa
Opublikowano

Witam ja mam takie pytanie rodzice chcą mi przepisać gospodarstwo i chciałbym skorzystać z młodego rolnika i moje pytanie czy mógłbym kupić za te pieniądze np ursusa 914 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
    • Przez tomeq
      Witam!
       
      Zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowników ww ciągnika. Interesują mnie opinie, awarie jakie się wam przytrafiły i czy ogólnie kupilibyście go drugi raz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v