Skocz do zawartości
Rolnik221

Klucze Neo tools

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Klucze
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jest już temat o kluczach. Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez mustafakali
      Witam chciałbym wykonać łuparkę do drewna hydrauliczną pionową mam troche materiału tylko zastanawiam sie czy zrobić ją z własną pompą czy prosto z ciągnika dodam że pracowała by z t-25
    • Przez ursus-moc
      Witam ile ma normal powinno być ciśnienia na rozgrzanym silniku na połowie zielonego?
    • Przez Mares
      Witam.Jaką polecacie spawarkę na potrzeby w gospodarce tzn. coś nadpęknie lub się urwie w jakiejś maszynie to żeby to przyspawać.Najlepiej żeby cena nie przekraczała 800-900zł.Czekam i z góry dziękuje za pomoc.
    • Przez filip94lemken
      Witam, bede wlasnie kupywal sprezarke, chcialbym posluchac waszych rad czym kierowac sie wybierajac sprzet, chodzi mi, aby byla dobra do malowania maszyn, i lakierowania i utwardzania cena do ok 500zl
    • Przez MarcinKoczewski
      Witajcie mam na oku za nie duze pieniądze kupić tura  na linkę do c360 
      I tu Mam dylemat idą te plozy  pod ciagnikiem jakie macie zdanie o tym 
      Da się jakoś wyżej umocowac  czy coś w tym stylu  chodzi mi o te plozy  
      Bo widziałem ze to strasznie nisko 
      Przy orce się nie  zawisnie  ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.