Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

blawatek98    331

Moderatorzy forum to mistyczne stworzenia żerujące tylko nocą, może raz na miesiąc :) Ale mimo to pozdrawiam panów moderatorów, a temat definitywnie do kasacji, bo już taki jest ;)

KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez szymonek5320
      mam zamiar kupić MF i sie właśnie zastanawiam który będzie bardziej ekonomiczny na te moje "hektary"

zastanawiam sie nad MF 3070 4T lub 3080 bez T

oraz czy ten 3070 pójdzie w pługu 4 obrotowym bez większych problemów ziemie mam mozaikowate od 3 do 5 klasy
      oraz czy dał by rade w agregacie 3m aktywnym z hydropakiem do siewnika

tylko który agregat jest najlepszy na ciężka ziemie
      brona wahadłowa
      rotiler
      cyklotiler

z góry dzięki i czekam na odpowiedź
    • Przez Polowy
      Potrzebuję z gruntów obliczyć ile tj hektarów przeliczeniowych. Może ktoś pomoże mi to rozgryść. Mam

gruntu orne: R V - 0.59
      grunty orne: R VI - 0.06

grunty orne: R IIIa - 0.29
      grunty orne: R IIIb - 0.50
      grunty orne: R IVa - 0.05
      grunty orne: R V: - 0.02

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.