Skocz do zawartości
Members123

cielaki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Members123    0

Witam chciał bym się dowiedzieć gdzie można kupić cielaki w przystępnej cenie byczki mieszańce lub mięsne proszę o namiary jak ktoś coś wie 

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez peterson
      Cześć, 
      Sprawa wygląda następująco. Lemiesze w moim pługu Kverneland'a są już dosyć mocno zajechane, ale mam nadzieję, że przetrwają jeszcze trochę. Po sezonie są do wymiany na 100%, więc chcę Was zapytać czy może orientujecie się gdzie dostanę je w dobrej cenie ? Jakbyście chcieli zobaczyć w jakim są stanie to zamieszczam zdjęcie. Od razu mówię, że nie poszukuję czegoś z niskiej półki tylko z średniej.
    • Przez jasiek11961
      Witam. Szukam siewnika zbożowego 3 metrowego UŻYWANEGO , najlepiej Amazon d7 specjal lub gaspard m300 Macie może kogoś kto sprzedaje coś godnego polecenia budżet maks. 8500zl woj.Lubelskie i okolice
    • Przez Karol2121
      Interesowałby mnie prasa Famarol z 511 w bardzo dobrym stanie najlepiej ta z zielonych
    • Przez Mich9
      Kupię wały 6-6,5 m Woj. dolnośląskie
    • Przez JJaaJJoo
      Witam tak jak w tytule chciałbym zakupić kombajn zbożowy marki Volvo (830/1130)
      Ktoś ?! Coś ?!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.