Polecane posty

magnum310    0

Witam.

Jestem z okolic Torunia. Potrzebuję kupić około 20 szt byczków koło 100 kg wagi. Ktoś coś może polecić? Byle nie HF. Będę wdzięczny za konkretne wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan89    1
Dnia 13.03.2016 o 19:28, henek1k napisał:

Byłem w Skałągach ale mi się nie podobały więc nie wziołem. Kupiłem 10 sztuk w Krakowie po 1800 zł z dowozem .

Wspolpracujesz nadal z Krakowem ? Mam wybór pomiędzy kluczborkiem a Krakowem właśnie. Jak wygląda transport ? Ile kosztuje i jak daleko od bazy mieszkasz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Ja kupowałem w skalagach i nie narzekam jak ktoś ma trochę pojęcia to tam znajdzie coś dla siebie. 

Miałem styczność z wieloma handlarzami i oni szczerze mówiąc jednak trochę dbają o te sztuki bo z reguły co Handlarz to byle kupić i sprzedać jak najszybciej bo 2 dni i jest problem,pluca /biegunka. 

Oczywiście raczej nie myślcie że kupicie tam sima czy coś takiego maja same krzyżówki HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

dziś dzwoniłem do handlarza z którym współpracuję już 4 lata i za "niby" simy w wadze 100-110 kg powiedział mi 19.5 zł/kg netto, grzecznie podziękowałem i szukam coś tańszego. Ludzie nakupili drogich cieląt z myślą o zysku a jak PISiory wprowadzą zakaz uboju rytualnego to ludziom zostanie tylko obornik i odciski na ręcach od wideł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
Dnia 15.01.2018 o 22:20, aro321 napisał:

dziś dzwoniłem do handlarza z którym współpracuję już 4 lata i za "niby" simy w wadze 100-110 kg powiedział mi 19.5 zł/kg netto, grzecznie podziękowałem i szukam coś tańszego. Ludzie nakupili drogich cieląt z myślą o zysku a jak PISiory wprowadzą zakaz uboju rytualnego to ludziom zostanie tylko obornik i odciski na ręcach od wideł

Nie kracz nie kracz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip02    0

panowie a ktoś poleci kogoś ze Świętokrzyskiego. albo ktoś ma 3 sztuki do sprzedanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelus    4

Nie polecam Dobka z Rzuchowej kolo Tarnowa.  Cielaki zarażone jakaś grypa. Występuje kaszel i biegunka.  Brak apetytu.

Nie ma jak zakup bezpośrednio od rolnika po jednej sztuce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelus    4
22 minuty temu, mlody43 napisał:

eko-natura opinie teraz?

Drogie na maxa .

 (2 lata brałem po 10 sztuk simental 100 kg )  bo człowiek młody , głupi i niedoświadczony .  zarażone jakimś wirusem , małe czy duże był kaszel .  średnia waga przy sprzedaży 800 kg brutto wiek 23 miesiące .

 

Teraz sobie sam szukam cielaki po gospodarstwach . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
Panowie mam dziś zamiar skoczyc do Skałag zobaczyć cielaki.wybierac sie wogole czy darować sobie? patryk1222 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

też mnie te cielaki ze skałąg ciekawią, ktoś był? kupił? jak rosły? i czy wszystko z nimi ok było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez witek103
      Witam. Mam pytanie czy ktoś handlował z firmom  MAJ-POL z Barkowa? 
      Gość chce zaliczki za sprzęt który stoi w niemczech , powiedział  ze jak go przywiezie do polski i mi się nie spodoba to odda całą kase. Pytanie czy można mu zaufać? Miał ktoś takom sytuacje?
    • Przez matijas67
      Witam 
      Mam do was pytanie czy u Was też jak kupicie cielaki około 5-6 tygodniowe to po tygodniu od kupna wam chorują..
      Zaczynają się biegunki, gorączki, cielaki robią bokami, kaszlają..
      U mnie kiedyś tak nie było ale teraz ostatnie dwa rzuty to ciągle cielaki chorują
      Dodam że cielaki są odchowywane w jednej oborze A byki już w innej 
      Pozdrawiam
    • Przez DANDYS
      Kupie byczki do odpojenia hf lub mieszance . Zachodniopomorskie Lubuskie 
    • Przez Adamek7
      Witam. Posiadam 3-miesięcznego cielaka, który jeszcze popija niewielkie dawki mleka.  Problem w tym ze nie chce pić w ogóle wody. Ma do niej ciągły dostęp jednak nie chce jej pić . Wiaderko w ktorej jest woda jest czyste, a woda ma temterature pokojową. Czy jest jakiś sposób aby nauczyć go pic wodę czy przyjdzie to z czasem ? 
    • Przez Zico99
      Witam 
      Brał ktoś ciągnik w tym finansowaniu? Jak to wygląda przy modernizacji? Jaki wkład własny? Jaki długi okres kredytowania?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj