Polecane posty

WuTKa    0

Witam Szanownych Forumowiczów,

Chciałbym zadać pytanie związane z ładowaczem zawieszanym "Skrzat", a mianowicie: jaka jest jego masa własna oraz głębokość kopania z łyżką podsiębierną? Posiadam ciągnik T-25 i poważnie zastanawiam się nad zagregowaniem go z w/w ładowaczem, głównie z myślą o funkcjonalności koparki. Nie znam jednak żadnych parametrów "Skrzata", bo niestety zasoby internetowe nie są zbyt łaskawe w tej materii (niemalże "biały kruk"). Najbardziej martwi mnie fakt ciężaru, jaki stanowi cały osprzęt dla ciągnika. Nominalny udźwig TUZ w T-25 wynosi (wg wszelakich katalogów i instrukcji) 600kg. "Troll", to już 650kg, więc w ogóle nie biorę go pod uwagę, choć i zdjęcia takich zestawów widziałem. Czy może któryś z Was dysponuje wiedzą na temat ładowacza "Skrzat" lub posiada takowy i co za tym idzie, może udzielić kilku informacji? Jeśli ktoś dysponuje instrukcją lub danymi technicznymi w jakiejkolwiek innej formie, będę wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

rafff24    27

hmm, poszukaj w galerii, sam szukałem kiedyś skrzata, robiła to jakaś prywatna firma, jej właściciel miał ponoć przeprawę z jakimś molochem państwowym który skopiował skrzata i ponoć po modernizacjach wyszedł z tego Mikrus lub Troll, był kiedyś jakiś artykuł w gazecie o tym, ale dawno było i już nie wiem gdzie i jak,

skrzat to wygląda masywniej od trola, i może więcej ważyć, poszukaj filmów na YT może jakiś użytkownik się odezwie

ja jak podpinam trola do 330 to po prostym ok, ale pod strome podjazdy staje dęba i wolę na wstecznym wyjechać, z podniesieniem nie ma kłopotu, tylko środek ciężkości wypada z tyłu bardzo, trzeba jechać z ramieniem złamanym w pół i maksymalnie przyciągniętym do ciągnika

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez karol210589
      Szanowni koledzy. Post na prośbę kolegi ale bardzo proszę o pomoc. Kolega kupił rozsiewacz Kvernelanda ale nie ma do niego instrukcji. Rozsiewacz nie posiada nalepek żadnych jedynie tabliczkę znamionowa która wysyłam pod postem. Rozsiewacz posiada wagę i sterownik. Proszę o pomoc...
      Dodam że na stronie internetowej nie znalazłem instrukcji, również dealer nie wykazał się odpowiednią kompetencją. Gdy np potrzebowałem instrukcji w języku polskim od Hardiego wystarczył jeden telefon do serwisu głównego i dostałem na email w formie pdf.

• Przez Myszyniec
      Witam. Czy ktoś ma możliwość przetłumaczenia tych instrukcji z niemieckiego na polski ?  
      REFORM SEMO 100 Instrukcja obsługiREFORM SEMO 100 Instrukcja obsługi 

Semo 100 100S S3 - BA30100101.pdf
      Semo 100 S3 - ETL3019014.pdf
    • Przez Bobzyk
      Witam
      Kto byłby w stanie naprawić to co na zdjęciu ? Jak to się wogle nazywa?  Nie działa mi zabezpieczania narzędzi na turze bo jest hydrauliczne

• Przez DanielKocima
      Cześć myślę nad kupnem ładowacza na tył do c 330 miałby za zadanie głównie ładować obornik i tu moje pytanie jak się to sprawdza bo szukam opini a średnio umiem znaleźć czy nie lepiej było by tura albo trolla czy nie będzie dźwigać 30 i czy da radę podnieść myślałem żeby bwywrot łyżki byl hydrauliczny z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam
    • Przez DanielKocima
      Cześć myślę nad kupnem ładowacza na tył do c 330 miałby za zadanie głównie ładować obornik i tu moje pytanie jak się to sprawdza bo szukam opini a średnio umiem znaleźć czy nie lepiej było by tura albo trolla czy nie będzie dźwigać 30 i czy da radę podnieść myślałem żeby bwywrot łyżki byl hydrauliczny z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.