Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER

WuTKa    0

Witam Szanownych Forumowiczów,

Chciałbym zadać pytanie związane z ładowaczem zawieszanym "Skrzat", a mianowicie: jaka jest jego masa własna oraz głębokość kopania z łyżką podsiębierną? Posiadam ciągnik T-25 i poważnie zastanawiam się nad zagregowaniem go z w/w ładowaczem, głównie z myślą o funkcjonalności koparki. Nie znam jednak żadnych parametrów "Skrzata", bo niestety zasoby internetowe nie są zbyt łaskawe w tej materii (niemalże "biały kruk"). Najbardziej martwi mnie fakt ciężaru, jaki stanowi cały osprzęt dla ciągnika. Nominalny udźwig TUZ w T-25 wynosi (wg wszelakich katalogów i instrukcji) 600kg. "Troll", to już 650kg, więc w ogóle nie biorę go pod uwagę, choć i zdjęcia takich zestawów widziałem. Czy może któryś z Was dysponuje wiedzą na temat ładowacza "Skrzat" lub posiada takowy i co za tym idzie, może udzielić kilku informacji? Jeśli ktoś dysponuje instrukcją lub danymi technicznymi w jakiejkolwiek innej formie, będę wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

rafff24    26

hmm, poszukaj w galerii, sam szukałem kiedyś skrzata, robiła to jakaś prywatna firma, jej właściciel miał ponoć przeprawę z jakimś molochem państwowym który skopiował skrzata i ponoć po modernizacjach wyszedł z tego Mikrus lub Troll, był kiedyś jakiś artykuł w gazecie o tym, ale dawno było i już nie wiem gdzie i jak,

skrzat to wygląda masywniej od trola, i może więcej ważyć, poszukaj filmów na YT może jakiś użytkownik się odezwie

ja jak podpinam trola do 330 to po prostym ok, ale pod strome podjazdy staje dęba i wolę na wstecznym wyjechać, z podniesieniem nie ma kłopotu, tylko środek ciężkości wypada z tyłu bardzo, trzeba jechać z ramieniem złamanym w pół i maksymalnie przyciągniętym do ciągnika

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez lukaszo
      witam ! czy posiada ktos grzalke oleju we Władku T 25 ?
    • Przez Zbynio
      Czy ktoś z Was talerzuje Władkiem? Jeśli tak to jaką talerzówką i jak sobie radzi ciągnik.
    • Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez wladek99
      Witam wszystkich.
      Jest to mój pierwszy temat na forum wiec proszę o wyrozumiałość i mam nadzieję ze w dobrym miejscu pisze.

Więc tak. Mam możliwość kupienia kompletnie spalonego Władymirca z 89r z rewersem za nie duże pieniądze i mam do was pytanie czy się opłaca ?
      Ile wyniesie kupno części aby doprowadzić go do przyzwoitego stanu ?
      Z góry wielkie dzięki za odp.
      Pzdr.