emtezecik

regeneracja pomp wtryskowych dolnyslask

Polecane posty

emtezecik    30

witam jestem ze zgorzelca poszukuje osoby która regeneruje pompy wtryskowe silnik d240, 82 ts pompa cieknie do tego peknieta bembrama prosze o jakies namiary moze kolega z legnicy cos podpowie . pozdrawiam

pawlik794    4

wieczorem dam namiary  

;mogę polecić firmę  z Dobrej koło Bolesławca facet nazywa się Cierlik mam telefon na 99% do niego 756449673,

a jeśli chcesz firmę z Legnicy to z czystym sumieniem polecam firmę Zamet parę rzeczy tam robiłem 

Edytowano przez pawlik794

Nie wiem skąd jesteś ale mogę z czystym sumieniem polecić zakład mechaniki pojazdowej Grzywa w Jaworze. Super robią. Drogo ale wysoka półka naprawy + gwarancja. 

KPK KUMURUN TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rademenes
      Czy wie ktoś może jak rozkręcić pompę wtryskową LUCAS. Chodzi o tę część z której wychodzą rurki do wtryskiwaczy. Chce to zrobić ponieważ ciągnik nie chce wejść na duże obroty. Wiem że ma ta pompa małe sitka które się napewno zabrudziły.
    • Przez kuba12345
      Witam... Czytam forum i zauważyłem że każdy co jakiś czas wymienia olej w pompie paliwowej ja od kąd pamiętam to chyba nigdy nie był wymieniany gdzie trzeba odkręcić żeby go spuścić gdzie jest wlew do oleju i jak sprawdzić czy jest już wystarczająco a no i oczywiście jaki olej najlepiej prosił bym o jakieś foto.
    • Przez Mario35
      Witam wszystkich forumowiczów. Pisze tutaj ponieważ kupiłem nie dawno Case 5150 1997 rok i niestety jak na taki ciagnik jest mułowaty.Wymieniłem filtry paliwa, przedmuchałem wężyk do baku.  Przy agregacie ścierniskowym 2,6m max jakim biegiem pójdzie to 2i2 tylko pod wzniesienie na równym to 2-3 prędkość jazdy to ok 8km/h moim NH 100km tyle jade. Wyższy bieg sprawia ze spada z obrotów i jak ma ciężko to dyma nie puści.  Drugi mankament jaki mnie meczy to jak podnoszę ten agregat (waga 1100kg) na wolnych obrotach to tez spada z obrotów. Jak mam podniesionego grubera do góry na max to tak czasami troszkę opuści i podniesie podnośnik, takie wkurzające bo szarpie ciągnikiem. Wiec tak jak w temacie proszę pomóżcie.
    • Przez zbyszek1234zbyg
      Witam, mam problem, dlaczego w pompie wtryskowej znajduje sie paliwo razem z olejem?
      Ktoś pomoże?
    • Przez Mario35
      Witam Wszystkich. Od kilku dni zauważyłem mały problem z moim NHt5050. A wiec ciągnik jest z 2011r i mam ponad 2000mth. I niedawno zauważyłem na bagnecie od hydrauliki pęcherzyki powietrza oczywiście po jakiejś tam robocie i tez głośniej zaczela chodzic pompa hydrauliczna. Od niedawna zaczął palić dużo więcej niz wczesniej nie wiem ile bo nie sprawdzałem ale pije jak smok teraz. I jeszcze jedno jak rano odpalam go pierwszy raz to muszę chwile nim kręcić bo sie przypowietrza przez noc. Moze ktos miał cos podobnego i doradzi mi za co sie brac i gdzie szukac usterki.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.