ton16

Case Maxxum 110 CVX

Polecane posty

ton16    2

Witam wszystkich,

do żniw muszę kupić nowy ciągnik w przedziale mocy 110-130, chciałem kupić deutz'a ( jako, że już posiadam i jestem zadowolony) jednak trafił mi się bardzo okazyjnie case maxxum 110 cvx, full opcja( tylko brak GPS) za 230 tyś netto, lub bez dodatkowego wyświetlacza 225tys. i tu moje pytanie, jak się sprawuje, czy ktoś posiada tu na forum taki model i może podzielić się opinią. Ciągnik będzie głównie używany w transporcie, opryskiwaczu, rozsiewaczu do nawozów oraz agregacie uprawowym. Wiem, że każda marka jest dobra, wystarczy dbać, lecz głównie chodzi mi o opinie o skrzyni i całej elektronice. Szukałem podobnego tematu, lecz żaden nie dotyczył tego małego cvx'a.

Zapomniałem dodać, że miałem go na testach i do ciągnika nie mam żadnych zastrzeżeń, mocny, wygodny, przyjemnie się pracowało. Za deutz'a 6120 zaśpiewali mi 240 tys. wersja podstawowa i uważam, że to spora suma jak za ten ciągnik. Co do serwisu, nie ma to znaczenia, oba są blisko.

krzysiu9802    9

świetny ciągnik, bardzo wygodny, parametry dużo lepsze od Johna deera. O awariach się nie wypowiem bo mój ma dopiero 300 mto.

Wiadomość z agroFakt.pl

ton16    2

Mam jeszcze jedno pytanie bardziej tego maxxuma przyrównywać można do df 6120 czy 5110? chodzi mi o gabaryty.

ton16    2

Tak tak widziałem, napisałem do niego, ale jeszcze w tym roku nie zawitał na af, ale dzięki za pomoc :)

pupeq    0

Mam jeszcze jedno pytanie bardziej tego maxxuma przyrównywać można do df 6120 czy 5110? chodzi mi o gabaryty.

Zdecydowanie do df 6xxx.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheZielonyJohny
      Witam
      Proste i szybkie pytanko 
      JD 6130R AQ ( AP nie wchodzi w grę ) czy Case Maxxum 135 CVX ?
      Macie jakieś porównanie ? 
      Ciągnik przeznaczony do pracy z rozsiewaczem 2750l +700kg waga własna, opryskiwacz 3000l +2t waga własna, transport. 
      Teren podgórski. 
      Chodzi mi tylko i wyłącznie o pracę, ceny znam. 
    • Przez Darek1986
      witam .chce kupić ciągnik Casa 5140 rok 1993 moc 115 chce poznać opinie o tym ciągniku.

• Przez adamigos
      Witam.Potrzebuję informacji od użytkowników tej serii ciągników.Dodam również że będzie on nowy.
    • Przez fendt856
      Witam dziś podczepiłem pług 4 skibowy obrotowy waga około 1400kg I jak to podnosiłem to podnośnik tak szarpał  I bardzo mnie to zdziwiło ponieważ od pięciu lat pracuje głównie z lekkimi maszynami kosiarka zgrabiarka I taki problem nie występuje I zmartwiło mnie to bo tak nie powinno być I pytanie kto miał by całą procedurę kalibracji😀
    • Przez mixxion_agro
      Witam. Mam pytanie, mianowicie chciałbym dowiedzieć się jak podłaczyć ładowacz bezpośrednio pod pompę tak aby nie blokować tylnych wyjść?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.