BestTeam

Cielenie sie krowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krowy
BestTeam    2

Witam.Mam krowę rasy ho która jest cielna.Inseminowana była sztucznie.Dziś jest 11 dzień i nic się nie dzieje.Cieli się już drugi raz.Rok temu przechodziła  3 dni i miała ładnego byczka.Co może być spowodowane,że się jeszcze nie ocieliła.

PS.Cielna jest na pewno bo kilka dni temu widać było  jak się porusza cielak

mariuszd93    495

A  jak  liczyłes  ten  termin? 2  tygodnie  od prawidłowo wyliczonego  terminu,  ma  prawo  przechodzić  -  tak że  bez  paniki

;)

dabaz    87

zasada że 2 tygodnie w tom i wew tom :) jak przeszedł termin to pewnie będzie znów byczek . mi krowa przeszła raz 19 dni.

Wiadomość z agroFakt.pl

michal1993    382

Jedną miałem za każdym razem przechodziła 3 tygodnie od terminu prostoliczonego (9 miesięcy)

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Recker
      Witam Mam pytanie gdzie mogę zrobić badania na pochodzenie bydła jeśli niemam żadnej dokumentacji pochodzeniowej 
    • Przez rolkam72
      Kogo polecacie jako odbiorca bydła mięsnego a może raczej komu sprzedajecie i kogo polecacie na terenie Włocławka Chodcza i pobliskich okolic w kuj-pom. Jakie obecne ceny oferują skupy za byki mięsne nazywa wagę i wbc. 
    • Przez petroszz
      W tym temacie wpisujcie targowiska gdzie można kupić/sprzedać cielaki/krowy/bydło i podawajcie lokalizacje.

Mnie osobiście interesują targowiska w Hajnówce, Kleszczelach. Kiedy się odbywają?
    • Przez jondir989
      Witam! Korzystacie z SOL od pfhbipm? Mam problem bo nie wiem jak wprowadzić inseminację. Na liście nie ma buhaja hf pat-red którym inseminowałem krowę a nie znam kodu dla tego buhaja. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć?
    • Przez kuba93
      Witam wszystkich serdecznie . Pisze z powodu kupna krów simental. Czy ktoś z was posiada simentala mlecznego z Czech w jakiej firmie kupujecie takie krowy możecie polecić coś w miarę dobrego jałówki pierwiastki lub po 2 wycieleniu . Dzięki i pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.