Skocz do zawartości
agrowiktor

Miniładowarka Bobcat

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrowiktor    35

Witam wszystkich ! Moje pytanie brzmi czy mini ładowarką Bobcat 453 uda się załadować obornik prosto na rozrzutnik Metal Fach N 274

Z góry dziękuję Pozdrawiam

Edytowano przez agrowiktor

Wiadomość z agroFakt.pl

URSUS16    255

Ja mam troche innego bobcata bo 543, ale bez problemu ładuje obornik na tandema 6 t warfamy. Dodam ze rozrzutnik ma zakładki ok 25cm

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez livebird
      Ile wynosi dopłata bezpośrednia do 1 hektara pszenicy ozimej ? Do jakiej grupy roślin kwalifikuje się pszenica?
    • Przez slaw1246
      Witam.

Mam 1 zasadnicze pytanie co do tych ładowarek. Jaki one napęd posiadają hydrostatyczny czy manualny (skrzynia biegów) ? Jest to 2008rok.
      I jeszcze jedno, jak one się sprawdzają chodzi o awaryjność niezawodność, jakie są wasze opinie

Dzięki.
    • Przez massey4455
      Witam, planuje zakup ładowarki teleskopowej Weidemann t5522. Pracowałaby przy około 70-80 szt bydła w codziennych obrządkach, przywożenie karmy i słomy. Do tego służyłaby do wypychania obornika z boksów oraz do załadunku na rozrzutnik, oraz praca z chwytakiem przy sporządzaniu sianokiszonki. Co sądzicie o tej ładowarce? Wszelkie opinie mile widziane, 
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez Sebmast
      Witam. 
      Mam problem z jazdą w ladowarce. Po odpaleniu i podłączeniu cewki elektrozaworu w jednym z kierunków rusza i jedzie. jak chce zmienic na tył to coś się zawiesza i trzeba zgasic maszynę żeby zmienić na tył. 
      na pompie jest rozdzielacz z dwoma elektrozaworami, czyscilem je i zawór i to samo. 
      pompa rexroth a4vg silnik jazdy A6VM80da2, na nim też są dwa zawory ale nie wiem od czego. 
      miał ktoś taki problem? co zrobić? 
      pozdrawiam 

• Przez mlodyhef
      Witam. Problem dotyczy ładowarki Kramer 312 SL,  nie jedzie ona do przodu tylko do tyłu.  Na luzie też jedzie do tyłu, gdy przełączam jazdę na przód to też metr się cofnie i stoi. Problem wystąpił przy naprawie wycieku.  Teraz wycieku nie ma, nalaliśmy nowego ATF II i d*pa. Czy ktoś z użytkowników wie co tu mogło się stać? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.