Polecane posty

extrabyk    5593

Mam Forda 550 do sprzedania. Maszyna do ogarnięcia ale to dobry i mocny sprzęt. Jeśli szukasz takiej maszyny to chyba na własne potrzeby a nie na usługi więc wycieki oleju czy luzy nie są aż tak ważne. Chcesz wiedzieć więcej pisz na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98
Zależy jakie środki masz bo jak ok10 -15tys jak mi proponowałeś to kupisz tylko ostrówka. potem dopiero powyżej 30tys cos w stylu starszego 3cx

-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98
Ostrówka minus to, ze nie mozna na bok zlozyc ogona i duzo miejsca trzeba przy pracy turem

-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

za 15 tys nic lepszego się nie kupi a robotę zrobi ... plus to  prostota i dostęp do  tanich części od ręki

ogon się składa tylko śruby trzeba zluzować i przesunąć ramie na bok  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ducatex
      Witam mam dylemat jaki traktor wybrac fenda czy fastraca pod maszyne do prac lesnych  
    • Przez ŻBKIU1999
      Mam problem ze wskaźnikiem paliwa w JCB 531/70 . Wskaźnik pokazuje ze zbiornik jest cały czas pełny .  
    • Przez wpz
      Witam posiadaczy ładowarek jcb.Poda mi ktoś jakie są zalecane oleje i pojemności od mostów poprzez hydraulikę i na silniku kończąc w modelu jcb 536-60 agri rok 2011 silnik jcb 444.Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez wdrew
      Witam.
      Interesuje mnie ładowarka jcb 527-55, proszę o opinię czy sprzęt jest wart uwagi...
    • Przez tomek017
      Proszę o pomoc. Ładowarka teleskopowa JCB 526-56 AgriPlus 2011 r. W czasie jazdy przy naciśnięciu hamulca jak również przy puszczaniu hamulca jest słyszane tak jakby uderzenie ( stuknięcie ). Co to może być?? Czy to coś w napędzie?? Czego szukać w pierwszej kolejności??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj