Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
extrabyk    2164

Mam Forda 550 do sprzedania. Maszyna do ogarnięcia ale to dobry i mocny sprzęt. Jeśli szukasz takiej maszyny to chyba na własne potrzeby a nie na usługi więc wycieki oleju czy luzy nie są aż tak ważne. Chcesz wiedzieć więcej pisz na pw.

bolid20    61
Zależy jakie środki masz bo jak ok10 -15tys jak mi proponowałeś to kupisz tylko ostrówka. potem dopiero powyżej 30tys cos w stylu starszego 3cx

-----

Wiadomość z agroFakt.pl

bolid20    61
Ostrówka minus to, ze nie mozna na bok zlozyc ogona i duzo miejsca trzeba przy pracy turem

-----

marko-kolo    573

za 15 tys nic lepszego się nie kupi a robotę zrobi ... plus to  prostota i dostęp do  tanich części od ręki

ogon się składa tylko śruby trzeba zluzować i przesunąć ramie na bok  

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo101112
      Witam, czy posiada ktoś już jcb fastrac z nowej serii 4000 ?4160 4190 lub 4220? Proszę o opinie...

• Przez siwykrzych
      Witam zakupiłem ładowarkę teleskopowa Jcb 531-70 zakupiłem halogeny robocze na dach czy ktoś ma może zdjęcie gdzie się podłącza halogeny.???? Ladowarka ma wszystkie wtyczki na podłączenie wlacznikow Więc gdzieś jest też kabel lub kable na podłączenie halogenow bardzo proszę o pomoc 
    • Przez DumBass
      Witam użytkownikow, mam takie pytanko mianowicie czy w ładowarce teleskopowej jcb 526s z 1999 roku jest w jakis sposób rozłączany napęd jednej osi ? Mam na oku taką ładowarkę i sprzedawca powiedział że ogólnie caly czas jest rozłączony i ciągnie jedna oś a w momencie poślizgu kol tej osi załącza sie druga. Jechalem nią po drodze i faktycznie nie slychac "wycia" podczas jazdy tak jak to jest z załączonym napedem. Wie ktos na 100% jak to jest ? Pozdrawiam.
    • Przez mkkk
      poszukuję rozdzielacza od jazdy przód /tył. Jeśli ktoś z was ma proszę o kontakt.Pozdrawiam
    • Przez ŻBKIU1999
      Ładowarka teleskopowa JCB 531/ 70 . Prosiłbym o opinie użytkowników i jak z  awaryjnością tych maszyn 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.