Skocz do zawartości
albi0708

Ciognik o mocy ok 60km

Polecane posty

albi0708    0

Witam.

Mam do państwa pytanie jaki ciągnik byście polecili który by miał ok 60KM a i by jego cena nie przekroczyła 80tyś. złotych. I proszę napisać dlaczego akurat ten ciągnik :)

Polecam ciągnik case farmal 65A ponieważ taki ciągnik można kupić za ok 55000 z roku 2013. Case jest to wytrzymały ciągnik i nadaje się do ciężkich prac

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Heheh 55K za 2013 rok.... gimnazjum chociaż zacząłeś ??? Ładnie się na tym forum wyrabia rejestracja obowiazkowo od lat 18 !!!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

kocur666    12

zetor 5340 oczywiscie nie nowy a za te pieniadze to zapomni o nowym traktorze jak kolega wyzej napisal o ty case farmal 65a to tzreba dac ponad 100tys

corrado    359

Kolega nie napisał nawet czy to ma być nowy ciągnik czy używany. Więc autor tematu mógłby trochę udzielić się w temacie i napisać coś więcej.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

romek6340    203

Dopisał później, że ma być nowy. Cena netto czy brutto? Jeżeli 80 000 netto to z lekkął dopłata i już coś by znalazł.

FAGROSsc    0

Nowy ciągnik w tej cenie dostaniesz MTZ Belarus. O mocy 81 KM na możcie stożkowym 85700 brutto. Polecam zdecydowanie most krzyżakowym.

- - - - www.fagros.pl - - - -

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JacekL
      Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jaki ciągnik polecilibyście do obsługi kosiarki bijakowej tylno- bocznej o masie około 800 kg (zapotrzebowanie na moc to min 80KM). Może być zarówno nowy jak i używany. Budżet na nowy to 200 tyś netto, używka to do 100 tyś. Z tego co się orientuje to musi mieć masę minimum 4t. Będzie głównie służył do koszenia grobli, skarp i rowów. Dodam że dość istotny jest też dla mnie komfort pracy.

• Przez mrlighter99
      Witam,
      Mam pytanie jakie traktory (oprócz fenda )posiadają osobny zbiornik na olej hydrauliczny. Ponieważ posiadam ursusa i chce kupić ciągnik. Pozdrawiam.
      Proszę o przykłady
    • Przez krystal1
      witam mam zamiar kupić ciągnik móc 75-95km proszę o opinie 
      https://www.olx.pl/oferta/valmet-valtra-4500-CID757-IDvlIxp.html
      https://www.olx.pl/oferta/renault-cergos-340-w-komplecie-tur-krokodyl-CID757-IDvkt6f.html
      https://www.olx.pl/oferta/steyr-9094-jak-case-cs-tuz-wom-CID757-IDwmAJX.html
    • Przez pawel6200
      https://sprzedajemy.pl/massey-ferguson-590-zamosc-2-e30984-nr56277230

Przedmiotem aukcji jest mf 590 wszystko sprawne widac ze mocno odmalowany, czy warto zainwestowac w ten ciagnik do prasy rozsiewacza opryskiwacza ??
      Mały problem byl z wylaczeniem walka wom czy to oznacza cos zlego??
    • Przez Mily
      Witam, poszukuję ciągnik o mocy 170-200 KM. W posiadaniu mam Valtre 700(70km) , Valtre t153(160km)  i do zeszłego tygodnia Valtre 8050(116km) którą sprzedałem. Ma on pracować na ok 120 ha w pagórkowatym terenie. Głównie ma pracować z agregatem uprawowo-siewnym i pługami w które też muszę go zaopatrzyć. Polecicie jakieś konkretne modele? Nie ukrywam że najbardziej zadowoliła by mnie Valterka ale nie ma się co ograniczać do jednej marki, prawda? :] No i teraz temat który boli najbardziej a mianowicie kasa. Myślę że nie chce wydać więcej niż 140 tyś. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.