Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DumBass    0

Witam, kupiłem ładowarkę JCB 525-58 i pytanko mam :D czy w waszych ładowarkach też przy WSUWANIU ramienia z powrotem silnik lekko schodzi z obrotów? co może być tego przyczyną i jak wyglada wniej mniej wiecej ukłąd hydrauliczny? pozdrawaim

kazik1234    2

ja mam tak w manitou ze jak opuszczam teleskop to spad z obrotow a jak podnosze do gory to idzie plynnie i nie spada

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez hubertuss
      W ładowarce teleskopowej komatsu jest problem z hydrauliką. Ładowarka normalnie jeździ. Wszystko jest ok.
    • Przez Ducatex
      Witam mam dylemat jaki traktor wybrac fenda czy fastraca pod maszyne do prac lesnych  
    • Przez xXKarolXx
      Witam. Mam problem z hydraulika nie podnosi tura , ani nie opusz na , ekanie widać + i - reaguje ale tur nic i po chwili wywala błąd hydraulikventile i A.1.2.B , A.1.2.A i na każdej sekcji inny błąd tłumaczyłem bledy to znacz że ,, pozycja pływająca nie została osiągnięta , zawór przechodzi w położenie neutralne gdzie szukać przyczyny co robic ???????????
    • Przez Dawid193
      Witam,
      Jestem przed zakupem używanej ładowarki teleskopowej i raczej padnie na jakiś model manitou, chciałbym przeczytać wasze opinie o tego typu ładowarkach. Zastanawiam się nad modelem 634, ale biorąc pod uwagę że nigdy nie mieliśmy żadnej ładowarki w gospodarstwie oraz nie miałem okazji nawet jeździć tego typu sprzętem nie mam pojęcia na co zwracać uwagę przy kupnie. Interesuje mnie też jaka skrzynia w tych ładowarkach jest najlepsza wszelkiego rodzaju opinie na ich temat.
      z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Tommekpol
      Mamy do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową marki Caterpillar model TH 407 Ag o mocy 158 KM. Stan ładowarki oceniamy na bardzo dobry bez luzów i wycieków.
      Rok produkcji: 2010
      Moc: 158 KM
      Silnik: 4 cylindrowy Perkins
      3 - systemy skrętne
      Sterowanie w wielofunkcyjnym Joysticku
      Tylny zaczep
      Klimatyzacja
      Radio
      Pneumatyczny fotel Grammer
      Masa całkowita pojazdu: 9720 kg
      Udźwig : 3700 kg
      Wysięg: 7 m
      Maksymalny udźwig przy wyciągniętym wysięgniku : 2000 kg
      oświetlenie robocze
      W zestawie widły paletowe
      Cena: 135 000 netto.
      Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu tel. 606 648 578 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.