Polecane posty

LukaPro    1

Witam wszystkich agrofotowiczow. tak na wstepie jaka u was pogoda, u mnie na podlasiu buro i ponuro ale sie nie zalamywac ;))))

Moze ktos cos wie o ladowarkach Pichon, jak sie zachowuja, jak z serwisem? Sprzedaje go jedna z firm i wlasnie nakreca mnie na kupno jej, i nie wiem jaka ona jest. w ofercie mam schaffera no i pichona.jak ktos cos wie lub ja uzytkuje prosze pisac.pozdrawiam

maldar    12

Jakiej wielkości masz gospodarstwo? W jakim stopniu będziesz obciążać ładowarkę? Jeśli masz gospodarstwo o profilu mlecznym to ile balotów robisz jakie ciężary będziesz przewozić

LukaPro    1

Gospodarstwo 50 ha. Produkcja bydla mlecznego na sery i opasy. w sumie okolo 60-70 sztuk.baloty. 500 szt slomy okolo i siano i sianokiszonka okolo 350- 400sztuk. no i kiszonka z kuku z 5 ha. mam niskie oborki  i taki sprzet jest mi bardzo przydatny, wiem bo mam samorobke z wozka widlowego, ale to leciwa maszynka.

Wiadomość z agroFakt.pl

maldar    12

Nie wiem czy temat jeszcze jest aktualny ale ja bym wybrał shaffera. Będzie bardziej trwalszą maszyną.
Nie wiem czy temat jeszcze jest aktualny ale ja bym wybrał shaffera. Będzie bardziej trwalszą maszyną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez saymon87
      Witam wszystkich.
      Mam zapytanie odnośnie lekkiej przeróbki hydrauliki w ładowarce teleskopowej Manitou MLT 626, a mianowicie troszkę zmienić sposób sterowania. Chciałbym przerobić funkcję zamykania\otwierania łyżko-krokodyla sterowanie elektrozaworem ponieważ sterowanie oddzielną dźwignią jest strasznie niewygodne, lepiej by było gdyby sterować tym jakimś przyciskiem. Tylko mam problem w jaki sposób podpiąć się do rozdzielacza nowym elektrozaworem lub zmienić sekcję i co za tym idzie w jaki sposób zasilić elektrozawór olejem. Gdyby ktoś byłby w stanie mi podpowiedzieć byłbym bardzo wdzięczny.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez Ducatex
      Witam mam dylemat jaki traktor wybrac fenda czy fastraca pod maszyne do prac lesnych  
    • Przez Gremorg
      Witam, mam pytanie dotyczące obsługi, a konkretnie do czego służą te 3 przyciski w ładowarce Manitou MT 1740 SLT.
      Nie mam do niej instrukcji obsługi, a podczas pracy ciężko zaobserwować aby coś znacznie się zmieniało.
      Dzięki za pomoc i pozdrawiam !

• Przez Dawid193
      Witam,
      Jestem przed zakupem używanej ładowarki teleskopowej i raczej padnie na jakiś model manitou, chciałbym przeczytać wasze opinie o tego typu ładowarkach. Zastanawiam się nad modelem 634, ale biorąc pod uwagę że nigdy nie mieliśmy żadnej ładowarki w gospodarstwie oraz nie miałem okazji nawet jeździć tego typu sprzętem nie mam pojęcia na co zwracać uwagę przy kupnie. Interesuje mnie też jaka skrzynia w tych ładowarkach jest najlepsza wszelkiego rodzaju opinie na ich temat.
      z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Daniells80
      Witam. Znajomy zakupił ładowarkę manitou 741 lsu 120 PowerShift. I problem jest w tym że jak jest zimna to wszystkie biegi są a jak się zagrzeje to nie ma biegu do przodu 3 i 4 a do tyłu 2,4,5. Czyli zostają biegi do przodu 1,2,5 do tyłu 1,3 i na tych biegach siłę ma można pracować ale dlaczego znikają tamte mial ktoś może taki przypadek

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.