Skocz do zawartości

Polecane posty

LukaPro    1

Witam wszystkich agrofotowiczow. tak na wstepie jaka u was pogoda, u mnie na podlasiu buro i ponuro ale sie nie zalamywac ;))))

Moze ktos cos wie o ladowarkach Pichon, jak sie zachowuja, jak z serwisem? Sprzedaje go jedna z firm i wlasnie nakreca mnie na kupno jej, i nie wiem jaka ona jest. w ofercie mam schaffera no i pichona.jak ktos cos wie lub ja uzytkuje prosze pisac.pozdrawiam

maldar    12

Jakiej wielkości masz gospodarstwo? W jakim stopniu będziesz obciążać ładowarkę? Jeśli masz gospodarstwo o profilu mlecznym to ile balotów robisz jakie ciężary będziesz przewozić

LukaPro    1

Gospodarstwo 50 ha. Produkcja bydla mlecznego na sery i opasy. w sumie okolo 60-70 sztuk.baloty. 500 szt slomy okolo i siano i sianokiszonka okolo 350- 400sztuk. no i kiszonka z kuku z 5 ha. mam niskie oborki  i taki sprzet jest mi bardzo przydatny, wiem bo mam samorobke z wozka widlowego, ale to leciwa maszynka.

Wiadomość z agroFakt.pl

maldar    12

Nie wiem czy temat jeszcze jest aktualny ale ja bym wybrał shaffera. Będzie bardziej trwalszą maszyną.
Nie wiem czy temat jeszcze jest aktualny ale ja bym wybrał shaffera. Będzie bardziej trwalszą maszyną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się