Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrowiktor    35

Witam wszystkich ! 

Chciałbym się dowiedzieć jakie zasady trzeba spełnić aby dostać traktor na testy ?? 

PS. Jakie marki udostępniają maszynę na testy ?? New Holland na na pewno jakie jeszcze ?

HANK    2

Ja miałem claasa i case'a, wystarczy przekonać dilera, że naprawdę chcesz kupić, wybrać jakiś model, dobrać odpowiednią moc i jeżeli mają akurat odpowiedni to możesz dostać, jeżeli nie to inny z taką samą skrzynią biegów itd.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vip11
      Witam! W tym czasie kiedy to paliwo drożeje istota paliw nie konwencjonalnych może odegrać dość duże znaczenie. W szczególności cierpimy my rolnicy ale i nie tylko. Chciałbym zapytać czy waszym zdanie takie instalacje jak sucha cela czy też instalacja pana Jana Gulaka może znaleźć zastosowanie w rolnictwie, aby obniżyć koszty produkcji? Proszę o opinie na ten temat.

Przykładowy film:
      http://www.youtube.com/watch?v=Ku06FJFRTpo
    • Przez damianoooo
      1.Lepsze są haki dolne CBM czy walterscheid ?
      2.Lepsze łączniki centralne robi CBM czy walterscheid?
    • Przez Tomi3312
      Witam.

Posiadam dwa ciągniki a mianowicie C 330M i 3512. Wiadomo przydałoby się jeszcze coś, bo te dwa na pewno tworzą dobry zespół ale nie w przyszłości do sianokiszonki. Rozmyśliłem się nad czymś między właśnie C 360 3P a C 360. Ciągnik miałby pracować w prasie rolującej pewnie w uprawie ściernisk itp. C 360 jest tania ale słyszałem że dużo pali, a 3P nie kupi się w takiej cenie jak C 360 nawet do remontu.
      Proszę Was na pewno duża ilość z Was posiada któryś z tych ciągników i na pewno może się wypowiedzieć.

Pozdrawiam Tomi.
    • Przez rzeznik13
      Witam serdecznie. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat nowej serii 300 Vario S4. Czy ktoś już posiada takowy ciągnik ? Jak cenowo klasują się te modele ?
      Zapraszam do dyskusji.
    • Przez damianoooo
      Witam. Mam zamiar kupić ciągnik o mocy 100-120km i nie wiem czy wybrać claas/ renault ares czy John Deere 6420 lub podobny (4cyl)
      Mianowicie chodzi mi oto czy warto jest dać 20 tyś więcej za jd. czy też claas jest lepszy. Patrząc na ogłoszenia to za podobny rocznik John Deere trzeba dać 20 tyś więcej niż za claas. Proszę o wyrażenia opinni właścicieli tych ciągników. Dodam jeszcze, że ciągnik ma być używany zarówno w transporcie jak i w pracach polowych.