Kris5

Case 1055 sprzęgło

Polecane posty

Kris5    1

Panowie potrzebuję pomocy otóż po naciśnięciu sprzęgła coś tak jak by sie urwało na początku myślałem że to linka od sprzęgła ale jest cała natomiast ta łapa od sprzęgła nie stawia żadnego oporu można nią swobodnie ruszać ręką czy mogło się urwać coś w środku sprzęgła?????

mtracz    72

Co by się nie stało, ciągnik do rozpołowienia i oceny uszkodzeń, naprawy.

Dyskusje na tym etapie bezcelowe.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez genesis01
      Witam,

zbliża mi się drugi przegląd w moim Case Maxxum, i chciałbym się zapytać jakie Olej lejecie do swoich ciągników.?
      Czy jest
      to do silników - Akcela Engine?
      A do hydrauliki - Akcela Nexplore ?

Czy może stosujecie jakieś zamienniki?
      Czy jednak te oryginalne (dedykowane) są najlepsze?
    • Przez Rafalk1990
      Witam, potrzebuję lewe drzwi oraz dolny wałek pedny łączący skrzynię z przednim napędem do Case 845 XL orientuje się ktoś gdzie dostanę używki. Dzwoniłem już do agrofarm i łódzkie Ktery może będą mieli trzeba czekać, ktoś z was zna kogoś jeszcze? Może znacie jakiś zakład który jest w stanie taki wałek dorobić?
    • Przez wlkp01
      Witam.Jetem nowy i początkujący. Wcześniej już na forum były tematy dotyczące case 5150 , ale nic nie pasowało do objaw mojego ciągnika Posiadam CASE 5150 maxxum plus 94r. a wiec tak, podkładam coś pod koło np. kamień wrzucam bieg ciągnik podjeżdża do kamienia i nie ma mocy żeby na niego najechać , kolejnym objawem jest : na 1 i 2 biegu (mechanicznym) ciągnik jeździ bardzo powoli natomiast jak wrzucę 3,4 to nie ruszy z miejsca dodam ze biegi hydrauliczne działają 1,2,3,4 (na mechanicznych 1 i 2). Ciągnik kupiłem we Francji wymienili tam już pare rzeczy (mam te stare ,tarczki i jakieś tryby to chyba z pompy i pare innych rzeczy) Czy ktoś może mi pomoc w naprawie tego ciągnika lub poradzić coś na ten temat na czym skupić uwagę od czego w ogóle zacząć?
    • Przez GABRYS1997
      Witam.
      Wie ktos moze jaka jest poiemnosc klimatyzacji w case 5140 ew. w 5120/30/50 bo to jest to samo?
      Pomocy bo sie pracowac nie da bez tego
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.