Skocz do zawartości
pawelbia

same explorer 90 turbo kontrolka

Polecane posty

pawelbia    0

Witam, przy wyższych obrotach zapala mi się kontrolka, tylko pytanie od czego jest ? byłbym wdzięczny za informacje

pozdrawiam

post-160609-0-24223600-1441474400_thumb.jpg

AgroSikora    49

lampka ostrzegawcza zapchanego filtra powietrza luft - powietrze lub pto - ale ikonka oznacza hydraulikę. - dziwne.

Edytowano przez AgroSikora

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelbia    0

Filtr powietrza był niedawno czyszczony ale zapewne nie pamięta kiedy był wymieniany, ale ostatnio był czyszczony. Możliwe że w hydraulice jest za mało płynu?  Planuje jutro uzupełnić płyn w hydraulice  i czyścić filtr powietrza. Wujek google przetłumaczył mi też że WOM może słabe smarowanie?

dziękuje panowie za pomoc

pawelbia    0

Agrol U lotos. Jutro wymienie 3 filtry. Wymienilem filtry i wszystko ok. Tylko trzeba bylo odpowietrzyc wspomaganie.
Pozdrawiam

Edytowano przez pawelbia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Radi18t
      witam kupiłem niedawno renault 155.54 i świecą sie kontrolki od przedniego napędu(napęd działa) i od WOM jak go włącze to gaśnie ale jak wyłącze i sie zatrzyma wałek to sie znowu zapala;/ co może byc przyczyną tych dwóch awarii??
    • Przez romanw5
      Witam. Mam problem z ciągnikiem Renault 155.54, wymieniłem olej i wszystkie filtry, przed i po wymianie świeciła mi czerwona kontrolka od skrzyni biegów. Kontrolka zaczyna świecić gdy zagrzewa się olej(wlałem olej od Classa). Ciśnienie oleju na wywrocie wynosi 180 atm. Jaka może być przyczyna świecenia kontrolki?
    • Przez adamwojtczak
      5 razy miga kontrolka pomarańczowa taki trybik w instr. obsługi pisze błąd czujnika ciśnienia sprzęgła jest taki czujnik w tym ciągniku ?
    • Przez stek98
      Witam
      Czy niski poziom oleju w silniku ma wpływ na czas zapalenia się kontroliki po zgaszeniu ciągnika. Normalnie musiałem chwile poczekać a teraz gdy tylko zgasze ursusa c 360 to sie zapala.
      Dzieki za odpowiedzi
    • Przez Walczaklu
      Traktor jak w temacie , pali się stale kontrolka N... błędów nie błyska po odpaleniu , tylko pali ta kontrolka .
      Posprawdzałem pobieżnie co mogłem na szybko i raczej wszystko ok .
      Może ktoś wie od czego jest ta kontrolka i co powoduje jej świecenie ... Manetka rewersu działa ...
      Może ktoś miał takowy problem .