pawelbia

same explorer 90 turbo kontrolka

Polecane posty

pawelbia    0

Witam, przy wyższych obrotach zapala mi się kontrolka, tylko pytanie od czego jest ? byłbym wdzięczny za informacje

pozdrawiam

post-160609-0-24223600-1441474400_thumb.jpg

AgroSikora    52

lampka ostrzegawcza zapchanego filtra powietrza luft - powietrze lub pto - ale ikonka oznacza hydraulikę. - dziwne.

Edytowano przez AgroSikora

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelbia    0

Filtr powietrza był niedawno czyszczony ale zapewne nie pamięta kiedy był wymieniany, ale ostatnio był czyszczony. Możliwe że w hydraulice jest za mało płynu?  Planuje jutro uzupełnić płyn w hydraulice  i czyścić filtr powietrza. Wujek google przetłumaczył mi też że WOM może słabe smarowanie?

dziękuje panowie za pomoc

pawelbia    0

Agrol U lotos. Jutro wymienie 3 filtry. Wymienilem filtry i wszystko ok. Tylko trzeba bylo odpowietrzyc wspomaganie.
Pozdrawiam

Edytowano przez pawelbia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wawaan
      Witam. 
      Od niedawna jestem wlascicelem ciagnika MF 4245 A. 
      Niestety miga kontrolka dwa trybka obok siebie i nie wiem za co sa odpowiedzialne. Czy ktos moze wie?
    • Przez Matik7171
      Witam. Mam problem z kontrolką nr 14, a mianowicie tydzień temu podczas zmiany kierunku jazdy rewersem elektrohydraulicznym zaswiecila się i uniemożliwiła jazdy. Zgasilem przerzucilem rewers na inną pozycje i było dobrze aż do przedwczoraj gdzie ta sytuacja się powtórzyła lecz teraz kilka krotnie. Wczoraj za każdym razem gdy przerzucilem rewers zaczęła migac i piszczeć. Czym to może być spowodowane? 

• Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Kobra66
      Witam! Miga kontrolka ciśnienia oleju w silniku a wymiana czujnika nic nie dała po wkręceniu zegara wskazuję właściwe ciśnienie. Czyżby nowy czujnik był nie sprawny? A może problemu trzeba szukać gdzieś indziej. Pozdrawiam.
    • Przez razmus22
      Witam a moim aresie zapalila sie kontrolka akumolatora z puorunem czy strzałka. I przestal ciągnąć do przodu i tylu dopuki nie ostygl, gdzie jest przyczyna? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.