Polecane posty

Witam pacjent landini vision 100 z 2010 roku ehr czasem nie działa jest martwy nie podnosi i nie opuszcza miga dioda 5x i potem 1x i tak cały czas kod błędu 51 lub 15 niewiem jak to czytać, są takie dni ze działa bez problemu,ktos coś pomoże,moze nr telefonu to zadzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16644
1-1.....Nie podłączony jeden z elektrozaworów. 1-2.....Zwarcie w cewce elektrozaworu podnoszenia 1-3.....Zwarcie w cewce elektrozaworu opuszczania 1-5.....Problem z przełacznikami podnoszenia/opuszczania na błotnikach 1-6.....napiecie zasilania za wysokie (pow 18V) 1-7.....zwarcie w obwodzie 9,5 Voltowym. 1-8.....problem z przełącznikiem podnoszenia /opuszczania   2-2....problem z czujnikiem pozycji 2-3....problem z czujnikiem głębokości 2-4....problem z potencjometrem maksymalnej wysokości. 2-7....napiecie zasilania za niskie(poniżej.10V)   3-1...problem z prawym czujnikiem draftu(bolec mocujący prawą dolną belke podnosnika.) 3-2...problem z lewym czujnikiem draftu 3-4...problem z potencjometrem predkosci opuszczania 3-6...problem z potencjometrem intermixa(ten z gałką na panelu ze skalą od 1 do 6,najbliżej diody samodiagnostyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas210    22
miałem dosłownie to samo tylko ze w zetorze forterra, przetarty kabel od guzika na błotniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25094

@Bananek

A dokładny opis błędu AL 86 masz?

W serwisie powiedzieli mi że zwarcie lub przerwa w obwodzie czujnika rewersu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25094

Landini Legend 120.   2003r

Przy zakupie było ok. Potem ciągnik został umyty na transport i włosy z głowy darłem bo przez kilka dni co jakiś czas rewers rozłączało. Później problem zniknął. Podejżewam wodę, ale nawet nie wiem w którym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16644

nie mam pojęcia, bo sam mam z mechanicznym rewersem. Na szczęście. W Rawie mówią, że elektrohydrauliczny rewers to same problemy i cewki są już nie do zdobycia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25094

To co landini taki gniot że cewek nie produkują? Nigdzie się nie dostanie?

Mam też uszkodzony czujnik zmiany półbiegów, wyrwane kable, też nie dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez malyradzio
      Witam,
      Proszę o pomoc ,mam problem z podnośnikiem ,mianowicie niema kompletnie zasilania w panelu EHR. Zgasł nagle podczas pracy ,nie świecą się żadne diody ,nie reaguje na przełączanie pozycji góra /dół ,nie reagują przełączniki na błotnikach.
       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Agrotechno
      Witam, mam pytanie do was. Jak odblokować EHR w tym renault ? Ponieważ nie wiem jak 
    • Przez Tomas13
      Mam problem z ciągnikiem  Belarus 952.4. Kontrolka od świec żarowych po przekręceniu kluczyka powinna się świecić przez około 30sek od momentu przekręcenia kluczyka i zacząć migać po tych 30sek informując ze świece są nagrzane, po odpaleniu silnika powinna zgasnąć. Teraz jest tak ze kontrolka miga od razu po przekręceniu kluczyka  (co ok 3sek przez ok 0,5sek) . Włączenie silnika nie powoduje przerywa migania kontrolki, sama przestaje migać po kilku minutach. Co może być tego przyczyną, czy to problem z jakimś przekaźnikiem/sterownikiem świec???
    • Przez Adam15203
      hej prosze o pomoc bo w instrukcji nic o tym nie ma a wiec po odpaleniu ciagnika tuz podnosi maszyne normalnie czyli naciskam przycisk i podnosi ale gdy opuszcze maszyne i chce znowu podniesc naciskam przycisk jest 10s do 15s przerwy i dopiero podnosi gdy juz zacznie podnosić idzie szybko tylko czemu jest taka dluga przerwa od nacisniecia przycisku do rozpoczecia podnoszenia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj