john1

karmienie bydła

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

daremw    128

pytanie czy chodzi o nasiona czy na zielonkę... z tego co łatwo znaleźć w internecie to nostrzyk sam w sobie jest niezłą paszą jednak nasiona nostrzyka zanieczyszczone niektórymi roślinami potrafią być bardzo szkodliwe dla bydła

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez bart07
      Witam,
      W związku z tym, że znajomi mają „sieć” kwiaciarni chciałbym się dowiedzieć coś na temat uprawy słonecznika ozdobnego na kwiat. Planuję w tym roku przygotować pod uprawę kawałek ziemi ( na początek około 10 arów) i w przyszłym roku zasiać pierwszą partię.
      Interesuje mnie najbardziej słonecznik pojedynczy wysoki, lecz nie tylko.
      Macie może jakieś tytuły książek o uprawie tego kwiatu lub jakieś strony w internecie?
      W internecie z tego co szukałem jest bardzo mało informacji na temat uprawy słonecznika i głównie dotyczą uprawy w przydomowym ogródku lub na działce, a nie w polu.
      Głównie chodzi mi o to:
      -  w jaki sposób przygotować ziemię
      - czym go siać?
      - ile wysiewa się na ha?
      - czy po zasianiu stosuje się jakieś opryski i nawożenie?
      - czym go najlepiej podlewać? (z góry jakimś małym działkiem wodnym, czy lepiej paskami nawadniającymi takimi jak do ogórków)?

Bardzo proszę o jakieś sugestie lub podpowiedzi co do uprawy.
      P.S. jeśli zły dział proszę o przeniesienie
      Pozdrawiam

• Przez arturwojtowicz
      Hej, czy motopompa o takich parametrach jak ta poniżej w linku jest w stanie popchnąć wodę wężem na odległość 180 metrów z czego pierwsze 80 m jest lekko pod górke +- 5 metrów a potem 100 m w poziomie, mam staw i chciałbym wykorzystać go do podlewania pola. Nie oczekuje wysokiego cisnienia na końcu tylko bylyby w miare leciało, a może wcale nie będzie ? Wysokość podnoszenia 32 m wystarczy ? Znalazłem tez motopompe firmy barracuda ale tu już 1 tys zł z tłoczeniem 6 bar ( 60 m wys podnoszenia ). Tak wiem nie oczekuje nic za te pieniadze, ale chce coś wiedzieć w temacie, dzieki za podpowiedzi  
      https://allegro.pl/oferta/pompa-spalinowa-do-wody-6-5km-1000l-min-motopompa-5825503714?fbclid=IwAR2sYruYy_p-AEY1Yaf9cNP3zTQlh60qdy8xjW-Oa84Kq5mgneurzcEk7gE

https://allegro.pl/oferta/pompa-spalinowa-motopompa-wp20-cisnieniowa-7269941837?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare&fbclid=IwAR0uT26KXx1s0Ep85nu1hhjsGzFESTrDj87pgKuL-7TjTiZcWD9GeFd1Pmk
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez kowalienko1
      Witam na jesieńi  założyłem nową łąkę trawa ładnie przezimowala i wzeszła są jednak miejsca gdzie jej nie ma jak mogę ją dosiać? jakieś proste metody? 
    • Przez Pepik190
      Ma ktoś wiedzę o uprawie tej rośliny.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.