Skocz do zawartości

Polecane posty

Kristoffer    4

Takie sprawdzanie to żaden sposób zawsze możesz zrobić ze starej pompy przyrząd do sprawdzania albo kupić w sklepie czy gdzie indziej.

Wiadomość z agroFakt.pl

zbyszekbrzuze    206

tak można wstępnie sprawdzić. Poczytaj na necie jak mają rozpylać dobre wtryski.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Kristoffer    4

To nie jest tak do końca ,po prostu opuszczają przy mniejszym ciśnieniu właśnie po to jest sprzęt do regulacji i sprawdzania wtrysków ,oto chodzi że jak wtrysk jest ustawiony np.na 180 to puszcza paliwo przy 180 a nie leje przy mniejszym ciśnieniu.

Kristoffer    4

Nie wiem bo dawno tego nie robiłem ale to nie powinien być duży koszt a możesz po pytać u znajomych może ktoś ma sprzęt ,a przyszło mi do głowy w jakim stanie masz filtr powietrza jak będzie zatkany to też będzie kopcił.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek128
      Witam!!!

Mam pytanie dotyczące układu kierowniczego we władzimircu. mam luzy na 3/4 obrotu kierownicy :huh:. Jak sie jedzie po szosie to mozna sie poprostu zabic. W zaden sposób nie mozna nad nim zapanowac. Planuje przepobic układ kierowniczy tylko nie wiem dokładnie jak. Myslałem zeby wsadzic kolumnę od "szescdziesiątki". teraz moje pytania:

1. czy ktoś taką kolumne ma??
      2. jakie trzeba przeróbki zrobic??
      3. czy ta kierownica od 360 jest bilzej kierowcy??
      4, czy są odczuwalne różnice po założeniu takiej kolumny??

Prosze o odpowiedz
      Mile widziany kontakt z osobą która posiada taką kolumne w swoim władku

PS. Przepraszam za to ze napisałem tak byle jak ale sie spiesze

Pozdrawiam
    • Przez odyniec
      Jestem ciekawy czy do T25 dało by się założyć jakieś najmniejsze turbo a jak tak to czy by wytrzymał silnik. Mi sie zdaje że trzeba by było wymienić wał tłoki itd na jakieś mocniejsze jak wy myslicie o tym
    • Przez Romcjusz
      Witam!
      Proszę po pomoc w sprawie wtrysków do MF-a 3095 bez dyna-shift.
      Chodzi mi jakie powinno być ciśnienie na wtryskach przy wymianie i jaka jest cena zamienników.
      Niedawno kupiłem takiego i trzeba się wziąć za drobne poprawki i czy trzeba odpowietrzać układ paliwowy oraz gdzie można coś takiego kupić po rozsądnej cenie. Z góry dzięki.
    • Przez mateusz430
      Witam ma małe pytanie jesli jedną końcówke wymieniłem jakis czas teamu a druga jest stara to czy jak wymienie ta stara to nic sie nie stanie pozdrawiam
    • Przez konrad1529
      Witam,
      tak jak w temacie, gdzie mozna kupic oryginalne części do ruska i jak odróżnić je od rzemieślniczych (prywatnych)?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.