Skocz do zawartości
Snajper20

łancuchy 10B i 12B

Polecane posty

Snajper20    5

Witam. Czy orientuje się ktoś czy dostane  do bizona łańcuchy 10B i 12B w jakiś krótszych odcinkach niż rolka 5m? Metr porządnego łańcucha  kosztuje koło 50-60zł a rolka 5metrow 10b kosztuje nie całe 70zł mi potrzeba  tylko odcinek 150 cm i zależy mi na tym by łańcuch był coś wart a nie że go założę a po 2 dniach on będzie wyciągniety. Znów 12b potrzebuje 2x 100 cm.  Kupując paczki po 5 metrów mysle ze długo nie mi nie poleży bo łańcuch w tej cenie zbyt dużo wart nie będzie. Chce uniknąć tego zeby wymieniać co 2 dni łancuch tak jak to miało miejsce w prasie ;D

http://allegro.pl/lancuch-12b-3-4-cala-do-pras-rozrzutnik-rolka-5mb-i5458083756.html

http://allegro.pl/06b-1-lancuch-napedowy-rolkowy-3-8-5mb-i5501998764.html

może w zwykłym sklepie rolniczym

Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Snajper20    5

Nie ma na  okolicy nic wszedzie maja te rolki po 5m :) Wiec pytam was czy pasuje jakis łancuch moze od prasy  jakis? Chodzi  mi o to zeby był lepszy jakosciowo ;) bo za 12 czy 13zł szalu nie bedzie,  mysle ze bedzie tak jak pasy sanok zielony a zolty ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

coffey23    19

sa takie łańcuchy lepszych firm w lesznie hurtownie łozysk maja i sprzedaja na metry a do prasy bynajmniej u mnie to idzie np.12b wzmocniony czyli grube ogniwka ale do kombajnu takiego nie potrzebujesz

w hurtowni powinny być dobrej jakości

Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

Snajper20    5

W hurtowni z czesciami rolniczymi maja jedynie te z rolek tak samo jak w  agrotexie, ojciec ma dzis pojedzic po sklepach z artykulami metalowymi itp; )

Sadek    536

Ja kupiłem 2 rolki tzn 2 typy które występują w bizonie (na zapas), i leżą już na półce z 3 lata i nic się nie dzieje, w razie zerwania wymienia się na nowy i do przodu. Kupując też zdziwiła mnie cena (nie była wysoka) a pasuje też do innych maszyn.

Dostępne: http://sklep.techrol.com/s?q=10B+%C5%82a%C5%84cuch&submit=&baseUrl=

Jakby było coś potrzebne to pisz.

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

leszekd    93

Jakie te sklepy w waszej okolicy u nas można kupić co chcesz i jaki chcesz. Na lańcuchu musi być napis rex albo elite wtedy jest coś wart.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kingway
      Witam , czy ktoś z was posiada lub wie gdzie znaleźć katalog części do kombajnu Bizon Rekord z 1997 roku ? 
    • Przez marcink46
      Na sprzedaż kombajn zbożowy Bizon Rekord ZO58. Rocznik 1986r., stan techniczny bdb, wizualnie dobry... naprawy wymaga mocowanie prawej pokrywy napędów młocarni. Kombajn ma w pełni sprawny układ jezdny z dobrze działającą skrzynią biegów jak i cała instalacją elektryczno-oświetleniową. 

Maszyna przed poprzednim sezonem przeszła naprawę/wymianę ważniejszych podzespołów, m.in. wymianę łożyskowania wraz wałem napędowym na głównym bębnie młócącym, wraz z pomiarem bicia, podobna wymiana całego wału w podajniku pochyłym. Wymieniono także łożyskowanie odrzutnika raz z kompletem tulei regulujących obroty na bębnie, jak i wiele innych elementów.

Silnik wraz z turbiną zdrowy, nie grzeje się i trzyma ciśnienie nawet na ciepłym, nie dymi jak typowy rekodowski nawet z załączoną sieczkarnią. Sieczkarnia załączana elektro-magnesem, w komplecie wózek transportowy. 

Sprzęt poza sezonem garażowany w komplecie z hederem, nie picowany na sprzedaż. Zdjęcia pochodzą z poprzedniego sezonu, możliwość wykonania nowych. 

Jak to pracuje: https://www.youtube.com/watch?v=yS3fJ31elvM
      Link do ogłoszenia ze zdjęciami oraz numerem tel: https://sprzedajemy.pl/kombajn-bizon-rekord-zo58-1986-sieczkarnia-video-dobryniow-2-e30984-nr56049785
      Cena: ok 50 000zł do uzgodnienia.
    • Przez Darek914
      Witam mieliście co takiego w bizonie.Jak kosisz pod wzniesienie obroty stoją na silniku 2000- 2100tak jak po wino a jak jedziesz ze wzniesienia to warjują na 2800.Tak samo robi sie jak wjedziesz w zboże to jest ok a jak wyjeżdzasz to znowu wskakują do maxa prawie.co to morze być pompa,czy cos innego?
    • Przez TomaszStach
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018

• Przez Adam007
      Witam mam pytanie czy części z bizona bs z110 będą pasowały bo bizona dynamika z115 3b turbo 
      p.s pozdrawiam i dziękuję 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.