PiotrKozak

Problem z hydrauliką Merlo P26.6LP 2000r

Polecane posty

PiotrKozak    0

Witam wszystkich forumowiczów mam odnośnie problem z hydrauliką w Merlo a odnośnie może nie problem tylko może brak regulacji ?

Przy pracy z chwytakiem do bel przy zamykaniu nie trzyma zawór i delikatnie się otwiera i bela wypada.

Co można z tym zrobić bo jest to bardzo uciążliwe i spowalnia pracę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek57    5

Miałem podobny problem z krokodyle od tura który zamontowalem do ładowarki i szczęka sama opadała lub się unosiła potrzeby był zamek hydrauliczny na krokodyla może u ciebie tez trzeba zamontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek57    5

Witam

mam problem z melo 34.7  wolno chowa sie teleskop wszystko chodziło dobrze i nagle zaczął wolno się chować a kolejny problem polega na tym, iż na tym przełączniku gdzie jest narysowana kłódka  hydraulika działa tylko gdy ten przełącznik przekręce w prawo  a jak przekręce w lewo to nie działa tylko słychać takie syczenie a wcześniej wszystko działało na tym położeniu przełącznika może ktoś miał podobny problem :)

Edytowano przez Misiaczek57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrKozak    0

Witam ponownie czy może mi ktoś udzielić rady albo miał taki sam problem w Merlo gdy silnik jest zimny i hydraulika ładowarka  porusza się sprawnie do przodu i do tyłu po oko. godzinie pracy zaczyna wariować zwalniać przyśpieszać nie hamować czy to hydrostat kończy żywot a może pompa albo jakiś sterownik ??? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrKozak    0

Jednak wyszło że pompa padła i poszukuję firmy która zajmuje się regeneracją a może ktoś ma namiar albo wie gdzie mogę szukać nowej pompy :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20

Kolego  wszystkie pompy hydrauliczne naprawiam  tutaj : http://www.maszbud.poznan.pl/   Zadzwoń jutro do nich i powiedz o problemie  a na pewno pomogą


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Kolego PiotrKozak uporałeś się z tym hydrostatem? Napisz coś więcej jakie były problemy, jaki koszt naprawy i kto Ci to robił. Może być na PW jak wolisz zresztą. Zastanawiam się nad kupnem ładowarki i właśnie boję się tego hydrostatu i nie wiem czy lepiej nie szukać na skrzyni, ciągniesz nieraz swoją jakieś przyczepy ze słomą czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w ładowarce Merlo 40.7 podczas zamykania łyżki lub otwierania, siłownik wspomagający podnoszenie wykonuje ruch do dołu czy tak ma być czy to wina rozdzielacza? lub zamka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek9226    1

Ten sam problem z tym małym siłownikiem występuje w merlo p36.7 TOP tylko,że skutki tego doprowadziły do "samo okaleczenia" ładowarki. Zaopserwował ktoś może coś podobnego w jakimś innym Merlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy12345    0

Piotr Kozak 

Dnia 2.01.2017 o 23:16, pawlo36 napisał:

Kolego PiotrKozak uporałeś się z tym hydrostatem? Napisz coś więcej jakie były problemy, jaki koszt naprawy i kto Ci to robił.

Dołączam się do pytania mam taki sam problem w mojej tylko że merlo p40.7 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj