Skocz do zawartości
kodzioo

Rozdzielacz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kodzioo    0
Napisano (edytowany)

Witam

Chciałbym sie zapytac Może ktos posiada Case jx1100u >?

A wiec miałęm problem z wyjsciami hydraulicznymi pod rozrzutnikiem,Mam 6 wyjsc hydraulicznych 3 wyjsciowe i 3 powrotne 

Problem polega na tym co moze byc przyczyna ze 4 wescia(2 wychodzace ,2 wchodzace) NIe działaja ?

Wczesniej miałem problem ze nie było wchodzacych ale to nei przeszkadzało i dzisiaj jak jechałęm na pole wywieźć obornik 2 raz to wyjscia nie chciały wgl. dzialac ... Może ktos cos miał z tym wspulnego ?

Z góry dziekuje za pomoc !

post-141559-0-07462300-1432053088.png

Edytowano przez kodzioo

lks91    6

Witam,

sprawdzałeś linki? może są zerwane, ciągnik "dusi się" jak ruszasz dźwigniami?

kodzioo    0
Napisano (edytowany)

No własnie jak ruszam dzwigniami tymi ktorymi dzialaja to ciagnik dusi sie a tymi co sa zaznaczone to nie na 700 obrotow caly czas utrzymuje . Tam sa cięgła od wajch poprowadzone do rozdzielacza i wszystko jest ok. Nic z niego nie cieknie w skrzyni jest około 40l oleju wymieniony około 3 miesiace temu po remoncie Sprzegła . Dodam ze Case robi pod Ładowaczem i wszystko jest z nim ok tylko te 4 mi wyjscia nie dzialaja ... A niedługo zaczna sie sianokosy a mi potrzebne wyjscia do kosiarek i prasy wiec szybko chciałbym wiedziec o co chodzi

Z góry dziekuje ! :)

Edytowano przez kodzioo

Wiadomość z agroFakt.pl

woytek    3

Rozdzielacz masz jeden trzy sekcyjny, czy dwa (jeden jedno i drugi dwu sekcyjny)?

kodzioo    0

No mam właśnie jeden który chodzi pod wyjsciami i turem i wszystko było ok do wczoraj ... Wszystko na zdjęciu jest pokazane ;)

lks91    6

Ciężko coś powiedzieć na odległość... skąd jesteś? masz tam pokrętło do regulacji ciśnienia na rozdzielaczu? może ktoś skręcił na maxa:) to na pewno jakaś pierdoła:) urok CNH :)

woytek    3

No mam właśnie jeden który chodzi pod wyjsciami i turem i wszystko było ok do wczoraj ... Wszystko na zdjęciu jest pokazane ;)

Na zdjęciu masz pokazane szybkozłącza, a pytałem o rozdzielacz który jest pod kabiną, także go nie widziałem B)

kodzioo    0

Ciężko coś powiedzieć na odległość... skąd jesteś? masz tam pokrętło do regulacji ciśnienia na rozdzielaczu? może ktoś skręcił na maxa:) to na pewno jakaś pierdoła:) urok CNH :)

Mam właśnie 2 regulatory do ciśnienia i jeden urwany ale działający ... Lubelskie łuków

Na zdjęciu masz pokazane szybkozłącza, a pytałem o rozdzielacz który jest pod kabiną, także go nie widziałem B)

Rozdzielacz mam jeden jak pisalem :) a na zdjęciu pokazalem co nie działa i czego może być tego wina .

Rozdzielacz mam jeden jak pisalem :) a na zdjęciu pokazalem co nie działa i czego może być tego wina .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.
    • Przez ursusc360turbo123
      Witam. Czy wie ktoś z jakim momentem dokręcić Głowice i panewki w silniku D-239 ?(case 856 XL) 
    • Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)