Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Las

Las

Wiadomość z agroFakt.pl

Ferdek07    62

1 ha 40letnia sosna, 2 ha olszyny itp. krzaków, 2 ha 22 letnia sosna, 4 ha sosna 13 lat, w sumie jakieś8- 9 ha, szkoda tych 4 ha co 13 lat temu zalesiliśmy (unia dała wtedy na sadzonki i paliwo do orania psaów) teraz by sie dopłaty brało :rolleyes:

lukasz15    2
My nie mamy wogule jak potrzeba drewna to do wujka do lasu ;]

A jak nie to można jakieś przy drodze przy swoim polu zerznąć i też bedzie dobrze :rolleyes: . Tylko gorzej jak ktoś nakalbuje i bedzie problem :angry:

Vektorrr    2
A jak nie to można jakieś przy drodze przy swoim polu zerznąć i też bedzie dobrze :rolleyes: . Tylko gorzej jak ktoś nakalbuje i bedzie problem :angry:

Ciekawe podejście.. jak ukradniesz drewno to jest wszystko ok? Ale jak ktoś próbuję temu zapobiec to już jest źle? Tyle sie mówi ile w Polsce jest złodziejstwa, chamstwa, cwaniactwa jak widać wszędzie, nie tylko na "górze". Ci na "górze" mają porostu większe możliwości i robią to na większą skalę. Chcesz coś zmienić? Zacznij od siebie.

Owocnych przemyśleń.

Adik_ziel    3
Ciekawe podejście.. jak ukradniesz drewno to jest wszystko ok? Ale jak ktoś próbuję temu zapobiec to już jest źle? Tyle sie mówi ile w Polsce jest złodziejstwa, chamstwa, cwaniactwa jak widać wszędzie, nie tylko na "górze". Ci na "górze" mają porostu większe możliwości i robią to na większą skalę. Chcesz coś zmienić? Zacznij od siebie.

Owocnych przemyśleń.

Klega tak na żartów to napisał u nas nikt tak nie robi

Vektorrr    2
Klega tak na żartów to napisał u nas nikt tak nie robi

Cieszę się i przepraszam jeśli zabrzmiało to zbyt personalnie.

Znam przypadki, że tak właśnie ludzie postępują dlatego tak napisałem. W mojej wiosce facet podpie..lił z lasu ścięte i OZNAKOWANE drewno - nie wpadł na to że ciągnik zostawia ślady - wrócił polnymi drogami (pewnie żeby nikt nie widział :rolleyes: ). Na drugi dzień zjawiła sie u niego policja, ktoś z nadleśnictwa i faceta oskarżyli o kradzież - dostał jakąś grzywnę i "zawiasy" (nie wiem dokładnie ile).

tomek    0

no to ja mam chyba najwiecej lasu bo aż 24 ha jedna działka (1ha) ma już 8 lat

nastepna działka 16ha ma 3lata

kolejna działka 7 ha ma 2lata :rolleyes:

wszystko(oporucz 1 ha) było sadzone z dotacji UE

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!