skamill

Case CX 80 żarówki kontrolek

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
skamill    0

Witam, proces doprowadzania mojego Case do stanu jaki sobie załozyłem trwa dalej...Teraz przyszła pora na wymianę kontrolek w tablicy rozdzielczej. Chodzi mi o te małe żaróweczki w czarnej obudowie, nigdzie nie mogę znaleźć a okazuje się, że 5 brakuje i jedna jest spalona...Może są mało istotne ale moim zdaniem skoro są ro powinny działać a niestety nie działają...Czy ktoś z forumowiczów zna może jakiś sklep gdzie można dostać owe żarówki? Będę bardzo wdzięczny :)

Przy okazji nakręslę jeszcze 2 problemy, które pojawiły się dzisiaj...Pierwszym jest wyciek oleju/płynu hamulcowego/hydraulicznego cięzko zidentyfikować miejsce oraz rodzaj wypływającego płynu. Cała podloga pod wykładziną była zalana owym olejem domyślam się, że może to wyciekać z hamulców ale pewności nie mam. Cieknie z lewej strony z tyłu po przewodzie biegnacym tuż obok koła do rozdzielacza przy tylnym moście niestety nie udało mi się zrobić dzisiaj zdjęć.Może ktoś z forumowiczów mial podobny problem?

Drugi problem to linka przy sprzęgle tzn jest połączona ze sprzegłem i biegnie w kierunku drążków biegów. Czy może mi ktoś powiedzieć co to za linka i do czego służy i czy ewentulanie da się pracować bez tej linki? Nie będę ukrywać jestem zielony w temacie mechanicznm :D

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi :)

W załączniku żaróweczki o które mi się rozchodzi :)

post-150719-0-27301400-1427142470_thumb.jpg

waldac    11

na moje oko to żarówka #W typ 5T  ( lub mniejsza 1,2W)

wyjmowalna z tej plastikowej "obudowy"

kupisz w każdym sklepie "moto"

Wiadomość z agroFakt.pl

skamill    0

Właśnie sęk w tym, że nie mam ani żarówke ani "obudowy" jeśli można dostać razem z obudową będzie super :)

Rowan    7

Linka idzie do blokady drążka zmiany biegów, tak abyś bez sprzęgła ich nie mógł zmieniać :)

skamill    0

Akurat z tą konkretną żarówką jest problem bo nigdzie w okolicy nie ma identycznej, są podobne i w sumie działają co prawda różnią się wielkością a czy mocą tego juz nie wiem na starych nie ma żadnych informacji o mocy.

krzycho2607    1

wystarczy podjechac na pierwszy lepszy złom (auto szrot)z samochodami ciezarowymi i tam w desce rozdzielczej maszz mnustwo takich kontrolek zawsze cos wybierzesz tani i gospodarszy sposób.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.