tomrolnik

john deere czy dutz fahr. ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
tomrolnik    113

jaki traktor lepszy. john deere 6610 (120 km ) czy deutz fahr agrotron 120 km ? wyposażenie podobne, chodzi mi o spalanie awaryjność itd. jeśli ktoś posiada niech wypowie jako użytkownik sprzętu

Wiadomość z agroFakt.pl

matis523    6

Ja polecam JD ,mam 6420 ( 115 km ) i jestem z  niego bardzo zadowolony. mam go od 2007 roku od nowości i żadnych awarii nie było. :)

Edytowano przez matis523

Tukano320    7

polecam johna mam 6630 od 2011 2000godzin poza olejem nic a co do spalania to niech ktos sie wypowie co ma:) mi w orce vogel not 4 x 48 głębokość 30cm predkosc 9km obroty 1600 pali 14 litrow co wujek ma valtre te same pługi i pali mu 16:/

lolek5320    6

Również, polecam JD, jeśli chodzi o spalanie przy orce 15l. a posiadam JD już jakiś czas i jestem zadowolony.

Arek    143

jaki traktor lepszy. john deere 6610 (120 km ) czy deutz fahr agrotron 120 km ? wyposażenie podobne, chodzi mi o spalanie awaryjność itd. jeśli ktoś posiada niech wypowie jako użytkownik sprzętu

Wybierz ten, który jest w lepszym stanie i bardziej ci się podoba bo oba są bardzo porównywalne. W DF nie trudno spotkać miękką ośke i kabine na zawieszeniu pneumatycznym czego nie spotkasz w JD.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez qRafał
      Cześć, planuję zakup nowego ciągnika (150-170 km). Najbardziej przemawiają do mnie Case i NH, no ale to wiadomo, że cena robi robotę  Ewentualnie mógłbym zdecydować się na JD bo dealerzy blisko. Tak samo Fendt ale ludzie piszą, że przereklamowany, psuje się tak samo jak inne a części drogie i sam nie wiem co o tej marce myśleć. Prosiłbym o konkretne modele tych ciągników bo do reszty dealerów za daleko. Co myślicie o Case Maxxum 150, Puma 150/160 CVX lub NH t7.165S? 
    • Przez Soltys85
      Witam,  możecie doradzic który ciagnik wybrać? Wybieram pomiedzy nimi poniewaz te mieszcza mi sie do obory i w moim budzecie , ma byc to ciagnik pomocniczy no i wrazie potrzeby do pola. Mówia ze john deere mocniejsze tylko jak z naprawami?? Ceny czesci?? Renault wydaje mi sie prostszy... Byłbym wdzieczny za jakies wskazówki bo wisna idzie...
    • Przez yanek78
      Zastanawiam się nad zakupem ciągnika używanego do kwoty 20 tys. (kwota może ulec zwiększeniu o kilka tysięcy, o ile maszyna będzie w super stanie) o mocy do 60 KM. Nie obrabiam roli, ciągnik będzie mi potrzebny do zwózki drzewa z lasu, czasami zrywki, może odśnieżania. Nie miałem do tej pory styczności w pracy z ciągnikami poza sporadycznymi przejażdżkami C
      330, C 360 i zetorem 7211, więc wszelkie wskazówki będą mile widziane. Spotkałem na portalach ciągnik Case 585 xl - jakieś opinie użytkowników na ten temat? Z góry wykluczam C 330 i T 25 - uraz osobisty.
      Koniecznie musi mieć:
      -kabinę (najlepiej z drzwiami z obu stron) im bardziej komfortowa tym lepsza
      -dobra dostępność części
      -nieskomplikowana budowa (tak, aby miejscowi mechanicy poradzili sobie z naprawami)
      -koniecznie zarejestrowany/ubezpieczony
      -dobrze, gdyby miał wspomaganie kierownicy

• Przez Mateusz320
      Tak jak w temacie ma być to główny ciągnik w gospodarstwie mlecznym na 30h gorzyste tereny waga NH t5 85 utility 3700kg  zetor3930kg nh pewnie słabszy bo zetor ma większą pojemność i moment obrotowy 
    • Przez siwy18_8
      Witam panowie . takie pytanko . Stoje przed zakupem uzywanego ciagnika . miałby byc to główny kon pociągowy na areał ok 55ha . cos w przedziale mocy 145-170 . panowie co polecicie ? chodzi głownie o bezawaryjnosc i obsługe bez jekiejs zbednej elektroniki która lubi sie popsuc . cenowo tak wolał bym sie zamknąc w 150 brutto . przeglądałem juz case , deutz fahr , mccormick , . . a moze polecicie cos ciekawego ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.