Skocz do zawartości
tomrolnik

amazone czy rauch

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomrolnik    112

jaki rozsiewacz wybrać (używany) amazone czy rauch (ładowność 1.5-2 t) ? chodzi mi o trwałość, dokładność wysiewu itp

smutasek97    16

Polecam raucha. Rauch ma pojedynczy zsyp także gdy kończy ci się nawóz to zawsze sieją oba talerze.

Wiadomość z agroFakt.pl

pelo111    14

U mnie od 15 lat pracuje amazone za-f drugie tyle czasu pracował u poprzedniego właściciela i jeszcze się nie rozsypał :P

Niestety i na niego przychodzi już czas ponieważ rdza zniszczyła blachy od wysypu na tarcze i nawóz potrafi uciekać:/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek026
      https://www.olx.pl/oferta/jar-met-rozsiewacz-nawozow-jms-600-800-1000-CID757-IDpENXN.html
      http://jarmet.civ.pl/?p=369
      co sądzicie o tej 2 tarczówce czy lepsza od tych strumyków grasroli i janpoli może ktoś posiada?
      czy warto wydać 2 razy tyle na jakąś sipme antka?
    • Przez Majkelo
      Witam.
      Posiadam taki rozsiewacz jak w tytule . Ma on siłowniki jednostronnego dzialania + spreżyna. Tarcze nie równo wysiewaja sądzę , ze powodem sa przepuszczajace (lekko cieknące) siłowniki... Ma ktos namiar na nie drogie oryginały? A moz warto kupic zamienniki polecane gdzies na olx?
      Jakie w ogole macie zdanie o tych rozsiewaczach....?

• Przez emtezecik
      Witam kolegow i kolezanki 
      Amazone Zam II 12-36 problem polega na zasuwach hydraulicznych silowniki jednokierunkowe i sprezyna . Sprezyna otwiera , silownik zamyka .lekko jest skorodowany na zasuwie i sprezyna sie przycina siejac 200 kg saletry na jednym talezu otwiera do konca a na drugim na 70 % bo sie zacina . Smarowalem . Naciagalem sprezyne i problem powraca . Gdzie znalezc silowniki dwukierunkowe i ewwntualnie od czego pasuja ? Szukam tez walka wom do amazone i ew zdjecie sprzegielka. Pomoze ktos ? Pozdro
    • Przez Zefir
      Witam  , ze względu że mój rozsiewacz uległ wypadku chciałbym zapytać się jaki proponujecie nowy w rozsądnej   cenie od 600 do 850 l ? Tak aby spełniał swą  role i  nie rozkładał  się szybko jak padlina   .pytałem się o unie mx 850 cena ponad 10k netto  bez żadnego wyposażenia  cena  zwaliła  mnie z nóg gdyż amazone z lepszym wyposażeniem  tyle ze 600 l kosztuje równo 10 netto   . Co innego proponujecie ? używanego nie chce budżet około 15k brutto 
    • Przez bel920
      posiadam rozsiewacz mx 850 na 12m i nie wiem jak przejść na siew 21 m czy potrzebne nowe tarcze czy tylko nowe łopaty i gdzie można kupić proszę o pomoc