dzarjan8111

New Holland T7

Polecane posty

rocco0987    39

mi też wyskakuje od nowosci i nic sie nie dzieje. nawet zastanawiałem się od czego jest ale w instrukcji chyba nic o tym nie ma. Jakaś informacyjna nie ostrzzegawcza pewnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kobys    30

Ta ikonka oznacza, że nalicza hektary na liczniku :P popatrzcie że jak podniesie to gaśnie

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ahael
      Witam. Czy moze ktos jest w stanie odczytac rok produkcji z numeru VIN BD71072 w ciagniku jak w tytule?

• Przez Mateusz320
      Witam 
      Jestem przy zakupie NH T5 85 utility (coś tam ulepszona t4) 
      Proszę o opinie tych ciągników czy warto brać na główny ciągnik przy ok 25h chów mleczny głównie łąki 
      I czy nh t5 85 utility może mieć osie mocniejsze osie HD? Czy dealer mi kit wcisnął? 
    • Przez klocu26
      Cześć, poszukuję instrukcji do New Holland TS110, najbardziej potrzebuje schematu złożenia lewej tylnej zwolnicy/mostu. 
    • Przez malkor429
      Witam ,w ciągniku Ford 8340 mam problem przy zmianie biegów.Przy redukcji z 2 na 3 i z 6 na 7 występuje szarpnięcie i zaświeca się na moment kontrolka cisnienia oleju w skrzyni biegów(łypnie i zgasnie).Na pozostałych biegach tego nie ma ,zmiana jest płynna.Jaka moze byc tego przyczyna?
    • Przez Cezar81
      Witam szanownych kolegów czy może ktoś coś na temat
      New Holland T7540
      w polskim internecie malizna może ktoś go użytkuje, musze kupić coś o tej mocy i zastanawiam się nad dwoma :
      https://www.olx.pl/oferta/new-holland-t7540-sprowadzony-miekka-os-miekka-kabina-2009r-CID757-IDsCw0t.html
      https://www.olx.pl/oferta/new-holland-t7040-sprowadzony-miekka-os-miekka-kabina-2010r-CID757-IDtfbLJ.html#606f31b838

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.