Skocz do zawartości
tomas96

schaeff skb 800

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Schaeff
tomas96    0

Witam

chciałbym sie dowiedzieć gdzie można znalezć instrukcje do schaeffa?? 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Zefir    14

musisz postarać się w necie bo wiesz to są stare koparki a nie ma do nich nowych instrukcji tylko  pewnie u każdego to się zgubiła to się podarła

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez crystal169
      Cześć, mam problem w manitou mlt 735. Zaczeła piszczeć rolka napinacza paska alternatora.  Na zdjęciu jest zaznaczona ta rolka. Wymieniłem łożysko lecz na inne numery ponieważ takiego nie szło dostać w żadnym sklepie.  Więc znalazłem po wymiarach.  Zmieniłem wcisnąłem na prasie, oczywiście wciskane wewnętrzną strona,  nie wewnętrzna. I po skręceniu łożysko się nagrzewa po około 15 minutach jest dość gorące.  Co to może być za przyczyna czy ktoś się spotkał z czymś takim,  dodam że już drugie zmieniłem żeby sprawdzić czy tamto było jakieś z wadą niestety tak samo. 

• Przez MF3655
      Witam jestem posiadaczem ladowarki teleskopowej manitou 830 z roku 1995 z rewersem recznym hydraulicznym. 
      A wiec problem polega na tym . 
      Wymienilem pompe bo myslalem ze cos pomoze ale nie . 
      Przy filtrze jest ciśnienie 9 bar a na kanalach gdzie jest wkrecony czujnik pokazuje tylko 5 barow co moze byc przyczyna czy moze byc to zawor ktory steruje jazda przod tyl czy moze cos innego pomocy ? 
    • Przez Karrool
      Witam, myślę nad kupnem ładowarki Eurotrac W10, czy ktoś posiada takową ładowarkę i mógłby się podzielić opinią ? Ładowarka miałaby głównie służyć do wywożenia obornika z owczarni, budynek jest niski i dlatego interesuje mnie najmniejszy model, a w dodatku mam blisko do ich dealera. Ewentualnie prosiłbym, abyście podali inne modele innych marek, które są także niewysokie i zwrotne, a także w przystępnej cenie. Pozdrawiam.
    • Przez slaw1246
      Witam.

Mam 1 zasadnicze pytanie co do tych ładowarek. Jaki one napęd posiadają hydrostatyczny czy manualny (skrzynia biegów) ? Jest to 2008rok.
      I jeszcze jedno, jak one się sprawdzają chodzi o awaryjność niezawodność, jakie są wasze opinie

Dzięki.
    • Przez piotrek9321
      Witam. Zastanawiam sie nad kupnem bobcata do wypychania obornika od 15 sztuk. Czy poradzi sobie z wypchnieciem go. Korytasz mam na szerokosc 1.8m. Zastanawiam sie jaki model wybrac. Co polecacie. Dziekuje za odp.