Skocz do zawartości
tomas96

schaeff skb 800

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Schaeff
tomas96    0

Witam

chciałbym sie dowiedzieć gdzie można znalezć instrukcje do schaeffa?? 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Zefir    15

musisz postarać się w necie bo wiesz to są stare koparki a nie ma do nich nowych instrukcji tylko  pewnie u każdego to się zgubiła to się podarła

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez hubertuss
      W ładowarce teleskopowej komatsu wh 609 jest problem z hydrauliką. Ładowarka normalnie jeździ. Wszystko jest ok. Problem zaczyna się, gdy chcemy manipulować wysięgnikiem lub łyżką. Układ hydrauliczny jest mocno obciążony. Silnik na wolnych obrotach potrafi zgasnąć. Obciążenie jest jeszcze większe, gdy chcemy opuścić ramię. Praca jest możliwa. Niby działa. ale są takie problemy.
    • Przez johniy861
      witam, wie może ktoś gdzie znajduje się albo czy w ogóle jest w ładowarce jcb model 540-70 na hydrostacie odpowietrzenie/ odma skrzyni biegów?
    • Przez slaw1246
      Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jak zdiagnozować hydrostat w ładowarkach. Czy jest OK, nie ma zadnych usterek. Szukałem na innych forach, ale nie mogłem nic znaleźć jak go diagnozować/sprawdzać.

Dzięki,
    • Przez konrad97
      Witam, w planach mamy zakup używanej ładowarki przegubowej, małej i zwinnej, wysokosc jej maks 1.8-2m, raczej bez kabiny ani ram, ewentualnie tylnia rama może być, jak nie będzie całość przekraczać tych 1.8-1.9m wysokości.
      Cena jaką przewidujemy to coś w granicach 30-40tyś. Ładowarka głównie bedzie robiła w oborze przy krowach mlecznych ( wożenie kukurydzy, wywożenie obornika, przywożenie balotów i w sumie inne prace lekkie). Szukałem na moim województwie to nic ciekawego nie znalazłem. ale jak będzie trzeba pójdzie się i dalej. Ale to musi być w miarę zaufany sprzęt już. Dlatego chciałbym się zapytać jakie modele byście mogli polecić które beda w tej cenie i mimo pewnie wysokiego wieku posłużą jeszcze drugie tyle

Pozdrawiam )
    • Przez zaxson
      Witam posiadam ładowarkę teleskopową manitou mlt 735 120 turbo lsu z 2008 roku , jest ona na szesciobiegowej skrzyni biegów powershift , zaniepokoiły mnie dźwięki sktukania z mechanizmu różnicowego (dyferencjału) przy jezdzie przód tył- da sie coś z tym zrobić? Żeby bardziej koła zębate doszły w atak (wydaje mi sie ze te stuki wlasnie są z tąd) 😕 A najbardziej przeraził  mnie fakt grzejących sie w tych miejscach osi po przejechaniu 15 km one były dość ciepłe... niewiem czy to normalny objaw , proszę was o pomoc i pozdrawiam.!!🤝

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.