CignikiPL

ładowarka APS-SG08

Polecane posty

CignikiPL    0

Chciałbym kupić   Ładowarka kołowa APS-SG08 lubinny podej tej ładowarki  jakie są wasze opinie ?

Posiada ją ktoś z was?

ładowarka głównie

do obornika od 40-60sztuk bydła

do przywożenia słomy kiszonek

troche do big bagów

itp

Link do ładowarki

http://allegro.pl/ladowarka-kolowa-aps-sg08-ce-nowa-rocznik-2014-i5121880210.html

Edytowano przez CignikiPL

withanight    1046

W firmie w której pracuje posiadają 2 sztuki inny model, większe ale wygląd i produkcja zapewne taka sama. W jednej pękło główne ramię podnośnika, odkrycaja się śruby od zacisków hamulca, od jednego koła odkręcilo się calkowicie i cały zacisk poszedł się gonić (transport z miejsca na miejsce). W nowszej sztuce (niewiele mth) szwankuje bendiks, narazie jeszcze odpala. Zimy jako takiej w tym roku nie było, stoją pod chmurką, nie było problemu z odpaleniem. Na pełnym wysięgniku, z tonowym bigbagiem 3 sekcja nie daje rady, nie można unieść wideł. Wadą jest sztywne zawieszenie, jak stanie na 3 kołach a czwarte niema kontaktu z podłożem a jest obciążona to nie ujrdziesz musisz ją "łamać". nie wiem jak sobie radzi w typowym błocie bo jeszcze nie było okazji. Niema tragedii, ale mogłoby być lepiej. Używane ładowarki to Taian tl 2500. Jak coś mi się przypomni to dopisze.

Take me Away !...

Wiadomość z agroFakt.pl

jonyt132    10

Chłopie te ładowarki zl,aps,herkules, te tanie to wszystko to samo tylko w innym "pudle" ja osobiście posiadam aps sg-06 już chyba takich w sprzedaży nie ma.I ci powiem że nie narzekam ładowarka robi swoją robotę ładuje ja obornik zwożę bele z mokrych torfowych łąk słomę w tamtym roku ja zwoziłem, słomiasty obornik ze stodoły ją rwałem nie jest taka jak te zachodnie bo wiadomo tandetne plastiki kruche są ale mniejsza o to zdjąłem z jej kabinę bo mi do chlewa nie wjeżdżała i ogólnie fajnie chodzi tylko że lekko kopci bo jeszcze jak kupowałem to nie mieli w opcji silnika perkinsa. Wymieniłem w niej alternator i jeden przewód, robiłem już 4 przeglądy i maszynka ciągle śmiga ponad 500 mtg na liczniku. Pozdrawiam :)   

CignikiPL    0

To może się skusze bo pewnie można brać ich na dofinansowanie z UE?

Na moje gospodarstwo starczy.

Poruszę jeszcze jeden temat odnośnie ciągników Pronara każdy mówi że są **** a ja posiadam go od nowości około 1400mth i tylko jakiś czujnik nieraz walnie to pewnie też jest z tymi ładowarkami na jedną trafisz jest dobra a jedna po tygodniu się rozwali ale za taką cenę można zaryzykować

jonyt132    10

Tak ja też mam pronara 1025a zarąbiście lata bez żadnych awarii 14 lat i myśle że tak zawsze jakiś bubel się trafi. :P Powodzenia w zakupie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez slaw1246
      Witam.

Mam 1 zasadnicze pytanie co do tych ładowarek. Jaki one napęd posiadają hydrostatyczny czy manualny (skrzynia biegów) ? Jest to 2008rok.
      I jeszcze jedno, jak one się sprawdzają chodzi o awaryjność niezawodność, jakie są wasze opinie

Dzięki.
    • Przez massey4455
      Witam, planuje zakup ładowarki teleskopowej Weidemann t5522. Pracowałaby przy około 70-80 szt bydła w codziennych obrządkach, przywożenie karmy i słomy. Do tego służyłaby do wypychania obornika z boksów oraz do załadunku na rozrzutnik, oraz praca z chwytakiem przy sporządzaniu sianokiszonki. Co sądzicie o tej ładowarce? Wszelkie opinie mile widziane, 
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez Sebmast
      Witam. 
      Mam problem z jazdą w ladowarce. Po odpaleniu i podłączeniu cewki elektrozaworu w jednym z kierunków rusza i jedzie. jak chce zmienic na tył to coś się zawiesza i trzeba zgasic maszynę żeby zmienić na tył. 
      na pompie jest rozdzielacz z dwoma elektrozaworami, czyscilem je i zawór i to samo. 
      pompa rexroth a4vg silnik jazdy A6VM80da2, na nim też są dwa zawory ale nie wiem od czego. 
      miał ktoś taki problem? co zrobić? 
      pozdrawiam 

• Przez mlodyhef
      Witam. Problem dotyczy ładowarki Kramer 312 SL,  nie jedzie ona do przodu tylko do tyłu.  Na luzie też jedzie do tyłu, gdy przełączam jazdę na przód to też metr się cofnie i stoi. Problem wystąpił przy naprawie wycieku.  Teraz wycieku nie ma, nalaliśmy nowego ATF II i d*pa. Czy ktoś z użytkowników wie co tu mogło się stać? 
    • Przez DumBass
      Witam użytkownikow, mam takie pytanko mianowicie czy w ładowarce teleskopowej jcb 526s z 1999 roku jest w jakis sposób rozłączany napęd jednej osi ? Mam na oku taką ładowarkę i sprzedawca powiedział że ogólnie caly czas jest rozłączony i ciągnie jedna oś a w momencie poślizgu kol tej osi załącza sie druga. Jechalem nią po drodze i faktycznie nie slychac "wycia" podczas jazdy tak jak to jest z załączonym napedem. Wie ktos na 100% jak to jest ? Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.