Skocz do zawartości
CignikiPL

ładowarka APS-SG08

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
CignikiPL    0

Chciałbym kupić   Ładowarka kołowa APS-SG08 lubinny podej tej ładowarki  jakie są wasze opinie ?

Posiada ją ktoś z was?

ładowarka głównie

do obornika od 40-60sztuk bydła

do przywożenia słomy kiszonek

troche do big bagów

itp

Link do ładowarki

http://allegro.pl/ladowarka-kolowa-aps-sg08-ce-nowa-rocznik-2014-i5121880210.html

Edytowano przez CignikiPL

withanight    244

W firmie w której pracuje posiadają 2 sztuki inny model, większe ale wygląd i produkcja zapewne taka sama. W jednej pękło główne ramię podnośnika, odkrycaja się śruby od zacisków hamulca, od jednego koła odkręcilo się calkowicie i cały zacisk poszedł się gonić (transport z miejsca na miejsce). W nowszej sztuce (niewiele mth) szwankuje bendiks, narazie jeszcze odpala. Zimy jako takiej w tym roku nie było, stoją pod chmurką, nie było problemu z odpaleniem. Na pełnym wysięgniku, z tonowym bigbagiem 3 sekcja nie daje rady, nie można unieść wideł. Wadą jest sztywne zawieszenie, jak stanie na 3 kołach a czwarte niema kontaktu z podłożem a jest obciążona to nie ujrdziesz musisz ją "łamać". nie wiem jak sobie radzi w typowym błocie bo jeszcze nie było okazji. Niema tragedii, ale mogłoby być lepiej. Używane ładowarki to Taian tl 2500. Jak coś mi się przypomni to dopisze.

Wiadomość z agroFakt.pl

jonyt132    10

Chłopie te ładowarki zl,aps,herkules, te tanie to wszystko to samo tylko w innym "pudle" ja osobiście posiadam aps sg-06 już chyba takich w sprzedaży nie ma.I ci powiem że nie narzekam ładowarka robi swoją robotę ładuje ja obornik zwożę bele z mokrych torfowych łąk słomę w tamtym roku ja zwoziłem, słomiasty obornik ze stodoły ją rwałem nie jest taka jak te zachodnie bo wiadomo tandetne plastiki kruche są ale mniejsza o to zdjąłem z jej kabinę bo mi do chlewa nie wjeżdżała i ogólnie fajnie chodzi tylko że lekko kopci bo jeszcze jak kupowałem to nie mieli w opcji silnika perkinsa. Wymieniłem w niej alternator i jeden przewód, robiłem już 4 przeglądy i maszynka ciągle śmiga ponad 500 mtg na liczniku. Pozdrawiam :)   

CignikiPL    0

To może się skusze bo pewnie można brać ich na dofinansowanie z UE?

Na moje gospodarstwo starczy.

Poruszę jeszcze jeden temat odnośnie ciągników Pronara każdy mówi że są **** a ja posiadam go od nowości około 1400mth i tylko jakiś czujnik nieraz walnie to pewnie też jest z tymi ładowarkami na jedną trafisz jest dobra a jedna po tygodniu się rozwali ale za taką cenę można zaryzykować

jonyt132    10

Tak ja też mam pronara 1025a zarąbiście lata bez żadnych awarii 14 lat i myśle że tak zawsze jakiś bubel się trafi. :P Powodzenia w zakupie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się