Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam chciałbym nabyć pojazd typu case. Mam dwie oferty case cs 130. Chciałbym dowiedzieć się o częstych usterkach, jakości wykonania, komforcie pracy i oczywiście na ile go oceniacie (1-10) i czy byście kupili go ponownie. Z góry dziękuję!! 

soltys13    36

case cs to nic innego  jak  Steyr   twarde maszynki   dobry egzemplarz opotrafi się odwdzieczyc 

soltys13    36

case cs to nic innego  jak  Steyr   twarde maszynki   dobry egzemplarz opotrafi się odwdzieczyc 

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys13    36

W tych latach steyr   został przejęty przez   Case Agriculture     Projekt tego ciągnika steyr odkupił od Ursusa . W tych modelach są jeszcze silniki CDC   niezniszczalne.

Karror830    3

Znajomy ma case cs 150 i z tego co wiem jest tam silnik sisu, ogolnie bardzo wygodna maszyna, skrzynia zf, bardzo mocna hydraulika, sporo elektroniki, ale jakdobrze trafisz to bedziesz zadowolony. 

grego    218

mankamentem jest właśnie ten nadmiar elektroniki w tych modelach, mało kto będzie się w tym orientował jeśli coś by się stało

mati00733    7

najpierw proponuje uzyc funkcji ,,szukaj,, bo tematy o cs juz byly,pytania ogolne byly poruszane,a po przeczytaniu moglbys zadac pytania na zagadnienia ktore nie byly poruszone,a poruszone bylo wiele.
Cs fajna maszyna,ale wg mnie,nadmiar elektroniki moze byc problemem w wiekowym juz sprzecie.i nie wierz w baje o 6-7tys mth,bo tyle to ciagniki za granica robia w 5 lat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się