simson2812

Budowa owijarki do bel

Polecane posty

simson2812    370

witam robił ktoś samemu owijarkę do bel bo wywalić około 4.5 tyś na byle plasteline to nie bardzo mam ochotę i przymierzam się samemu zrobić owijarkę przywióżł bym od kolegi fabryczną i bym się wzorował. robił ktoś coś takiego?

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Wiadomość z agroFakt.pl

5714mf255    31

to w takim razie zostaje Ci dobrać łańcuch 2 czy 3 zębami napinacze najtaniej teflonowe i styl obracanie łożyska lub kółka teflonowe ja w metal fachu mam kółka teflonowe

kizak    129

Jak kolega ma owijarkę,to i katalog części,a tam wiele można wypatrzeć... .

5714mf255    31

jak będziesz robił to rób abyś mógł omijać folia 700mm i kwestia jakiej wielkości rolki chcesz omijać pomysł o regulowanych bębnach ja tak mam. folia 700mm szybciej owijar i tylko 16 razy a koszt foli różnica w cenie około 30 zł ja nie reguluje na bębnach bo mam prasę walcowe więc balotow 120 na 120

simson2812    370

Dokładnie to folią 750. Odrazu chchiałem robić na taka folię bo kolega mi mówił że taniej wychodzi i szybciej jednocześnie. Starsze owijarki są głównie na 500 a obecnie kupić podajnik na 750 to trzeba dopłacać. A prasę mam zmiennokomorową ale nie będę większych robił niż 120cm .

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

5714mf255    31

na siano kiszone ok a słoma? ja w tym roku planuje owijac slome jedna warstwy i niedokładnie żeby zredukować koszty plandek do okrywania stogu z moich wyliczeń folia 750 wyjdzie mi około 130 rolek słomy za 370zl plandeka chyba 10x15 koszt około 250 zł ale duże wiatry i porozrywana i słoma zawilgnieta

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Ursus-23
      Siatka Rolnicza R-EVOLUTION 2000 NET - 329 zł Brutto (z Vat):
      Długość - 2000m, Szerokość - 1230mm, Szerokość robocza - 1250mm, Ilość na palecie - 40/45/50szt, Waga rolki - 22kg (+/-5%), Wytrzymałóść na zerwanie - 275kg, Stabilizator UV, Znacznik końca rolki - ostatnie 50m

Siatka Rolnicza R-EVOLUTION 3000 NET - 489 zł Brutto (z Vat):
      Długość - 3000m, Szerokość - 1230mm, Szerokość robocza - 1250mm, Ilość na palecie - 40/45/50szt, Waga rolki - 22kg (+/-5%), Wytrzymałóść na zerwanie - 275kg, Stabilizator UV, Znacznik końca rolki - ostatnie 50m

Folia Zamiast Siatki R-EVOLUTION 2F 1000 - 339zł Brutto(z Vat)
      Długość: 1000 m, Szerokość: 1,25 m | 1,30 m | 1,40 m, Kolor: Biały, Stabilizator UV.

Folia Zamiast Siatki R-EVOLUTION 2F 1500 - 499zł Brutto(z Vat)
      Długość: 1500 m, Szerokość: 1,25 m | 1,30 m | 1,40 m, Kolor: Biały, Stabilizator UV.

Jeżeli chcesz zobaczyć czy produkt sprawdzi się w Twojej prasie - Zamów próbnik o długość 200m w atrakcyjnej cenie:
      Folia Zamiast Siatki R-EVOLUTION 2F 200 - 87zł Brutto(z Vat)
      Długość: 200 m, Szerokość: 1,25 m | 1,30 m | 1,40 m, Kolor: Biały, Stabilizator UV.

Przy większym zamówieniu ceny podlegają negocjacji, wystawiamy fakturę VAT
      Więcej informacji pod nr tel: 505839011

Sprzedaż detaliczna i hurtowa (Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie).
    • Przez corrado
      Witam koledzy wie ktoś może gdzie naprawiają ogólnie rzecz biorąc sterowniki do maszyn, a szczegółowo pilot/sterownik owijarki w Claas rollant 255 Uniwrap? Ewentualnie  gdzie oprócz Claas-a można taki sterownik dostać? 
    • Przez Theprzemo205
      witam! Glupie pytanie do bardziej doswiadczonych. Czy da radę owijać mniejsze belki tzn. np 120x100? folia 50.
    • Przez Piotrek5060YouYube
      Witam, stoję przed wyborem przyczepy do przewozu bel. Może ktoś kto posiada jeden z tych dwóch modeli wymieni plusy i minusy. T026 mogę kupić za 50 tysięcy brutto z transportem, a T023 za 41 tyś brutto z transportem. Jestem trochę skierowany w stronę T026 bo jednak ma większe koła i grubszą blachę niż T023, która jak dla mnie ma strasznie małe koła jak na swoje gabaryty.
    • Przez szy1993
      Witam, 
      planuję zakup 3 kamer do kombajnu. Budżet to 2000zł Chodzi mi o dobrą jakość obrazu w dzień i w nocy, duży monitor, Czekam na opinie na temat waszych kamer 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.