Skocz do zawartości

Polecane posty

pestus    0

Witam

powidzcie mi koledzy czy jest mozliwosc skombinowania oprogramowania ( co ma najczesciej serwis) komputerowego?

zeby samemu np synchronizowac skrzynie.

z gory dziekuje i pozdrawiam

pestus    0

Tak tak:) ale pewnie ciężko będzie mi dostać takie oprogramowanie nawet z racji tego że jestem Mechatrinikiem

Wiadomość z agroFakt.pl

waldac    11

bez urazy ale co to za profesja - Mechatrinikiem ?? :)

a kalibracja nie jest opisana w serwisówce? dla tych modeli??

pestus    0

wybacz za literówkę. MECHATRONIKIEM ( a jak nie slyszałeś to wygooglaj :) )

nie ma opisanej, do kalibracji skrzyni potrzebny serwis i komputer

Arek    135

Kalibracje skrzyni MF można zrobić samemu tylko trzeba znać procedurę, która jest opisane w serwisówce.

Interfejs z softem można dostac tylko w serwisie za grubą kase albo texa ale to tez pare tysi kosztuje.

Do programu potrzebny jeszcze interfejs, sam program w texa masz za ok 3000, tyle chodzily jak ja kupowalem.do tego interfejs cos kolo 13000, no i okablowanie

Edytowano przez Agrotech1111

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

pestus    0

czyli taniej serwis hehe

bede musial dobrze serwisowke sprawdzic i bede wiedzial czy jest tam cos czy nie ma

dzieki za pomoc i pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Toff
      Hej  zwykle sezon w pełni no i coś nazwali. Wsiadam rano do mojego Massey feguson 6255 przekrecam kluczyk pali i bach nagle obrotomierz odpadł no strzałki od rewersu przestały swiecic myślę bezpiecznik ale co przerzuca rewers a tu ciągnik ani drganie.biegi wchodzą ciągnik też działa normalnie i część zegara kontrolki paliwo itp działa. 
      Pomóżcie czy ktoś miał coś podobnego w swojej maszynie czy da się to naprawić od ręki czy dzwonić po serwis? Dodam przeglądałem bezpieczniki i nic nie znalazlem
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Mam problem z przełączeniem prędkości wałka wom w mf 6120 tzn. niezależnie od położenia dźwigni zmiany prędkości nawet gdy ustawię ją na 540 obrotów to wałek działa na 1000 obrotów to samo przy obrotach eco. Co może być przyczyną? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Patrykxd
      Witam nabyłem kombajn MF 520 i potrzebuje pomocy, ponieważ nw gdzie znajdują się wszystkie smarowniczki, jak załącza się bęben młócący, napęd motowideł i ogólnie jak go optymalnie ustawić do zboża itp.
    • Przez jk33
      Witam czy moze mi ktoś kto ma katalog podać numer katalogowy szyby do drzwi lewa strona. Ewentualnie namiary gdzie taka można zamówić i orientacyjnie koszty ? Z góry dzięki...
    • Przez Oliwier1234321
      Dlaczego tylni podnośnik unosi mi do połowy zamiast do końca. dzieje się tak od miesiąca, czasami tylko załapie do końca

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.