Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja na rzepak dałem saletrosan 22okg/ha pod koniec pierwszego tygodnia marca, na gorsze pszenice troszkę saletry 100kg , w następnym tygodniu dałem rsm32 160l/ha na zboża, a w zeszłym tygodniu dałem rzepakowi 150l rsm, teraz przymierzam się żeby sypnąć jeszcze ok 100kg mocznika na ten rzepak.. ale, 

 

jak przewidujecie, myślicie, że będzie z pogodą? będzie coś padać trochę bardziej? Ostatnia fala co mój region nawiedziła to była dosyć fajna bo ziemie trochę zmoczyło, ale jednak to i tak nie to przez tą zimę co mieliśmy.. zaorane na jesieni pola pod buraki czy fasolę nie ruszane, gdyż nie wiem czy bronowaniem jeszcze bardziej się nie zaszkodzi (nawozy posiane na jesieni).

 

Z tego co czytam to rynek zbożowy wyczekuje właśnie tych spekulacji odnośnie ewentualnej suszy, która miałaby teraz nastąpić.. 

Opublikowano

moze nie w temacie ale mam pytanie odnośnie kursu na środki ochrony roslin, co gdy ktos zapisze sie na taki kurs uzupelniający a nigdy nie byl na podstawowym, ze wzgledu na to ze podstawowego nie bylo z powodu malej ilosci chetnych,pozdrawiam i licze na szybką odp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez butfinek
      czy można siać kizeryt pod korzeń pod kukurydzę
    • Przez dominikl95
      Panowie potrzebuje podać mojemu rabarberowi potas dolistnie jakie Wogole są nazwy nawozów Znalazłem tylko FOSFYN ale nie wiem czy to się sprawdzi w rabarberze
    • Przez Mc3
      Witam, jaka odmianę łubinu zasiac na przyoranie czy nawóz zielony? Taka która ma szybką wegetacje oraz na lekkie ziemie. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v