Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś posiałem saletre na pszenice 200 kg/ha obyło się bez wpadki ale w jednym miejscu niewiele brakowało. Na pszenżyto planuje rozsiac taką samą dawke saletry, ale to może pod koniec tygodnia ponieważ na tych działkach jeszcze stoi woda. Ogólnie ruch dzis w polu.

Gość Profil usunięty
Opublikowano

u nas dzis poszla 1 dawka na rzepak 300kg/h saletry... jutro prawdopodobnie na pszenice

Opublikowano

Ja sypnąłem dzisiaj 260kg/ha Canwilu z Magnezem (Saletrzak) pod pszenicę i pszenżyto, na niektóre łąki poszło go 200kg i na wszystkie UZ Polifoska Plus 300kg/ha.

Opublikowano

nie. w 2009 roku posialem nawozy i za kilka przyszedl snieg, lezal tylko 2 dni, i zboza mialem lepsze od tych co posiali pozniej, lepiej siac tak zeby sie rozpuscilo szybko

 

Gość Profil usunięty
Opublikowano

u nas narazie tylko poszla saletra na rzepak i pszenice.... z reszta obowiazkow na spokojnie ;)

Opublikowano

Dziś zabronowałem wszystko pod QQ, ziemniaki, zboże. Jakby nie wiało to bym miał przedtem nawóz rozsiany a tak bronowałem "na sucho". Jakby jutro się uspokoiło to pod owies, mieszankę i jęczmień rozsieję nawozy i będę uprawiał. Koło soboty chciałbym siać ale nie wiem czy jeszcze nie przeczekać weekendu z jęczmieniem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez butfinek
      czy można siać kizeryt pod korzeń pod kukurydzę
    • Przez dominikl95
      Panowie potrzebuje podać mojemu rabarberowi potas dolistnie jakie Wogole są nazwy nawozów Znalazłem tylko FOSFYN ale nie wiem czy to się sprawdzi w rabarberze
    • Przez Mc3
      Witam, jaka odmianę łubinu zasiac na przyoranie czy nawóz zielony? Taka która ma szybką wegetacje oraz na lekkie ziemie. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v