oki39

Sztuki walki

Polecane posty

wlodiw    2

Blu ok. nie mam zamiaru ciągnąć tematu bo widzę ze jesteś młodym napalonym(ale to dobrze) chłopakiem który lubi to co robi, a do tego uważa , ze to co robi to jest najlepsze(ale to tez dobrze, bo warto wierzyć w to co się lubi i mieć zainteresowania). Nie ma takiego czegoś jak najlepsza sztuka walki, bo najważniejsze są charakter, motoryka, szybkość i siła przeciwnika z którym stajesz twarzą w twarz jeśli masz to wszystko to ty wygrywasz jeśli nie to no cóż on... Dobrze, ze masz swoje zdanie, ale ja tez mam swoje zdanie, a poparte tym, że w walkach trochę w młodości zęby zjadłem(dwa straciłem... :) ) a do tego 8 lat stałem na bramkach w największych mordowniach w okolicy wiec trochę to i tamto się uszczknęło (a to byly jeszcze naprawdę wariackie czasy podjazdy, zajazdy i takie tam....) pozdrawiam :lol:

 

Ps. A co do Nejmana.... widziałeś jego walki? (wejdź na Youtube)porażka i tyle... Tylko, ze Pudziana walczącego nikt nie widział.... może być to ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Jest coś takiego jak najlepsza sztuka walki - ale dotyczy tylko doświadczonych zawodników. Na ulicy wygrawa się opanowaniem, doświadczeniem i inteligencją, co zresztą zauważyłeś. Zauważ że dopóki nie było mma to właśnie zawodnicy boksu tajskiego wygrywali wszystkie turnieje ogólnych sportów walki. Ale od czasów tzw. wolnej amerykanki sporo się zmieniło :) Miałem do czynienia z wieloma sportami walki i trochę już widziałem. Ale i tak wszystko zależy od trenera :) Po prostu w moim przypadku tak to wygląda.

 

Jeśli chodzi o najbliższe KSW to widziałem jedynie treningi Pudziana i jak na swoją masę to jest on całkiem szybki... Uderzenie też ma, tyle że kondycja nie wyrabia :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej93    2

No prawda taki sztachetapary fajna rzecz.. Ja trenuje boks a wdomu zrobiłem sobie siłownie... Trenuje piłke nożną i mam bardzo dobrą kondycje... Więc zawsze coś tam na zabawie zwojuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Co Ty mnie młodziak z jakimś sztachet party wyskakujesz? Przeczytałeś jakikolwiek post? Wiesz o czym tutaj piszemy.

Cieszę się że masz dobrą kondycję - przydaje Ci się jak uciekasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzech    5

Wrestling to jest gra aktorska nie porównuj tego do takich sztuk walki jak boks, karate muay thay czy judo. Tam jest wszystko podstawione (no może prawie wszystko) zazwyczaj już przed walką wiadomo kto ma wygrać. Ale po za tym to myślę że Undertaker jest niezły i Rey Mysterio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabcun    0

Tak samo u nas też idzie kilku na jednego jak w tamtym roku na festynie przyjechało 10 z miasta takich przypakowanych to zebraliśmy grupę chyba ze 25 osób od 13 do 25 lat i ich pogoniliśmy bo się rzucali do kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni2    0

Ja trenuję taekwondo. Ostatnio zająłem się też boksem, tylko nie wiem jakie kupić rękawice. Do niedawna pożyczałem, ale każdy wie jak to jest z pożyczonymi rękawicami. Poczytałem trochę i znalazłem taki model: link

Co sądzicie o tym modelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego najlepsze według mnie są rękawice Dragona ;) tak za 120-150 zeta to kupisz już porządne ja mam 3 pary wszystkie z dragona, każde do innego sportu walki.. ale szczerze mówiac to przed wczoraj z takim kolesiem się lałem (wyższa szkoła jazdy) i niestety gryzaków nie miałem na zębach... 2 jedynki na dole się wykruszyły i teraz przejebane mam, nic jeść ani pić za bardzo też nie bo wrażliwe na temp. tak że jak inwestujesz w rękawice to w ochraniacze też zainwestuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Na KSW 23 przegrał z McCorklem który założył mu dźwignię na rękę i Pudzian musiał się poddać. Walka nie trwała nawet dwóch minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Tego nigdy, dwa dni temu zrobiłem sparing bokserski bez ochraniaczy na zęby i jedynka poszła, drogi sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trakty    0

Ja przed kilka lat ćwiczyłem capoeirę. I to było kilka dobrych, aktywnych lat. Fajnych ludzi się poznało, najmilej wspominam dziewczyny :) I te wieczne "wyjazdy" Wisła, Zakopane, Szczyrk - na obozy oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

I to znacznie poszerzyć hehe,ale nie którzy patrzą z pod oka na kogoś ,kto lubi takie rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolWS    0

Ja przez chwilę chodziłem na krav magę, ale musiałem kawałek dojeżdżać, a teraz na to czasu nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka    1

Jakby ktoś przyglądał się zbył długo lub podejrzliwie, zawsze można na niej przećwiczyć nauczoną sztukę walki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

nie w tym rzecz.sztuki walki uczą,przede wszystkim szacunku dla 2 osoby i samokrytyki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sztuki walki czy alkohol są jak media markt-nie dla idiotów

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj