Skocz do zawartości
Lukasz-ursus-1998

Orkan czy przyczepa samozbierająca

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam zastanawiam się nad zakupem orkana lub przyczepy samozbierającej  maszyna miała by służyć do kiszonki z traw i poplonów co jest waszym zdaniem lepsze cena do 7000zł

MF3065    3

ja mam orkana i spisuje sie bdb ale prase masz zamiar od razu z kosiarka czy osobno kupic 

Wiadomość z agroFakt.pl

marcinl43    7

k**wa, panowie przyczepę samozbierajaca niech kupi, tylko najlepiej z tym ze zielone może zbierać, do 7tys kupisz juz konkretna na Olx ;)

jonkszi    62

Przyczepa zajmuje dużo miejsca i porządnej za 7 nie kupisz bo musi mieć hyd dyszel(bez tego ciężko wjechać na pryzmę) Dużo noży tak z 16 lub więcej. I z tyłu wałki do rozrzucania materiału po pryzmie. Ja polecić ci mogę pottinger mam 6 lat i zero problemów ale używałem do siana i teraz zmieniam razem z starą prasą na rolująca.

nikolas29    165

takie pociete krowy nie bardzo jedzą..lubia dluga trawe..ale nie o to tu chodzi...zalezy co kolega łukasz ursus chce robic..kiszonki czy trawe wozic dla bydla

Sylwekx25    321

ja bym był za zbierającą , z orkanem więcej roboty bo musisz przepinać przyczepy a po drugie nie wiem czy orkan trawę zgrabioną w wałki potnie czy tylko przerzuci na przyczepę...bo z pnia przecież trawy na kiszonkę kosił nie będziesz :P a jeśli byś chciał ciąć z pnia do zadawania na świeżo to orkan z takiej trawy zrobi drobną sieczkę... kiedyś hodowcy gęsi przeważnie orkanami cięli trawę ,dla krów to się taka nie bardzo nadaje.

Edytowano przez Sylwekx25

ZUCH1234    72

powiem tak miałem orkan i to jest do wszystkiego i do niczego pozdrawiam i życze udanych poszukiwań przyczepy

nikolas29    165

to przyczepe wez sobie...ja mam orkan i kosze krowom orkanem..trawe kisze w balotach i nic innego nie chce..kiszenie w pryzme tez kosztuje podobnie jak w bele..wiem bo przerabialem ten temat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się