Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Miki7211    5

hmmm na moje to jest Zetor głównie twierdze to po dźwigni zmiany biegów i przednich kołach najlepiej zobaczyć na blok od silnika powinno tam być wybite logo zetor B) Może po prostu ktoś na niego wrzucił kabinę i maskę od farmtraka

Agrotron155    23

@miki7211 ma racje wrzucono na niego maske i kabine bo nowe farmtra to mają rozrusznik po lewej stronie a niprawej jak tuwidać na zdjęciu

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Tak, to jest zetor...

Tylko ktoś zainwestował w nową blacharke i kabine, co w tym przypadku pochodzi ze stajni Farmtrack'a B)

longerbycz    1

no podaliście pare fajnych argumentów dlaczego to jest zetor i ja tez tak uważam ale opony tez musiał zmieniac bo zetor ma barum a tu są firestone w farmtrackach są firestone??

Balzak    2

W Zetorze to są przeważnie Włoskie opony Mitas, Przedni montowanie obciązników tez widze ze jest zetorowski, i wydaje mi sie ze to Zetor

Chota    1

fajnie wyglada taki B)

ale on jest fabryczny czy goscio sam zrobil

oFsik    30

To jest zetor ma przedni most tylne koła i obciążniki tak jak w zetorze.

Arni    1

Z tego co wiem zetor nie produkuje takiego czegoś więc to jest tylko jakaś zmiana kabiny i maski B)

longerbycz    1
Z tego co wiem zetor nie produkuje takiego czegoś więc to jest tylko jakaś zmiana kabiny i maski B)

dokładnie tak tylko ten most przedni mi nie pasuje pierwszy raz widze taki w zetorze inne zdjęcie: http://www.voila.pl/hvcpt/?1

pablo21    26

To jest na pewno zetor ale po co ktoś zmienił mu wygląd według mnie orygianaly jest ładniejszy jak już to bym znienił mu maske na taką jak mają zetory 7340 z końca produkcji i byłby ładniejszy niż teraz. Ale jeśli to zetor to gdzie ma bak paliwa bo ja nie widze??? Jak podnieść w tym czymś maske??

black08    3

most zetora(ursusa) i to starego typu ( teraz takich mostów nie montuja) jak zobaczyłem fot to odrazu na mysl przyszło mi ze gosciowi spalił sie zetor i dał blachy od czegoś tańszego, ale to coś na fot napewno jest starsze niz 2000 rok bo przedni most stary typ, ale moze sie myle, reszta przykryta wiec nie wiadomo, ale skoro gosc mowi ze zetor to pewnie ma tak w papierach a jak w papierach to pewnie tak jest, chyba ze gosć jakis kombinator

ps mysle ze chyba sie palił bo laczki nowe i tez oszczednie bo jakieś najtańsze dał, pozatym jesli to cos miało kabine to poco az takie zmiany, chyba ze to był zetor bez kabiny, wiec mozna gdybać i sie domyslać, moze poprostu gosć lubi jest ładnie B) jezeli to na sprzedaż to za wesoło pewnie wczesniej nie wyglądał

longerbycz    1
most zetora(ursusa) i to starego typu ( teraz takich mostów nie montuja) jak zobaczyłem fot to odrazu na mysl przyszło mi ze gosciowi spalił sie zetor i dał blachy od czegoś tańszego, ale to coś na fot napewno jest starsze niz 2000 rok bo przedni most stary typ, ale moze sie myle, reszta przykryta wiec nie wiadomo, ale skoro gosc mowi ze zetor to pewnie ma tak w papierach a jak w papierach to pewnie tak jest, chyba ze gosć jakis kombinator

ps mysle ze chyba sie palił bo laczki nowe i tez oszczednie bo jakieś najtańsze dał, pozatym jesli to cos miało kabine to poco az takie zmiany, chyba ze to był zetor bez kabiny, wiec mozna gdybać i sie domyslać, moze poprostu gosć lubi jest ładnie B) jezeli to na sprzedaż to za wesoło pewnie wczesniej nie wyglądał

dokładnie jestem tego samego zdania i jeszcze zbiornik paliwa jest od farmtracka po lewej stronie musiał sie spalić i załozył maske nową tylko jeszcze ten przedni most do d*py jakiś i pewnie mało skrętny miałem kupowac ten ciagnik ale nie hu hu

wlodiw    2

na moje oko to jest Zetor z lat 80-90, i nie wiem czy to nie jest jakiś starszy model seri 7, bo przedni most taki ma no to wyglada. Cena takiego używanego Zetora chodzi teraz w granicach 20-40tyś, a tu 60tyś hm.......... nie wiem czy warto

pablo21    26

Nowsza seria chyba miała troche inne mosty więc to może być jakiś starszy.

longerbycz    1
Nowsza seria chyba miała troche inne mosty więc to może być jakiś starszy.

ten przedni most to jest taki chyba co u tego zetorka u ciebie w profilu........

black08    3

szczerze to jak 60tysi to lepij kupić nową proxime i na raszte brał kredyt albo jakiegos zetora np z serii 95 za ta kase dostaniesz ładnego albo 914, nie wiem co ci potrzeba ale do tego konkretnego podchodził bym z rezerwą pozdro

longerbycz    1
szczerze to jak 60tysi to lepij kupić nową proxime i na raszte brał kredyt albo jakiegos zetora np z serii 95 za ta kase dostaniesz ładnego albo 914, nie wiem co ci potrzeba ale do tego konkretnego podchodził bym z rezerwą pozdro

no nad nową proximą się jeszcze mocno zastanawiam, ursusa nie kupię ale chyba najchetniej to bym kupił takiego zetorka 7341 z niewielkim przebiegiem miałem na oku takiego za 65 tys ale ktoś mnie wyprzedził i żałuję chyba że już braknie tych ładniejszych zetorów bo jak tak jeżdże za ogłoszeniami to coraz więcej takich po 50 tys zł jest i maja poskręcane liczniki a takiego około 70 tys i ładnego to coraz trudniej

Adik_ziel    3

To gościu niezly może to zetor z 80-90 lat ktory by kosztował 30tyś a on se za niego weźmie 60tyś hehe

igorass    31

Nawet jeśli ten Zetor był z 80-90 lat ( wydaje mi się że jest to 7745) to i tak gość musiał zainwestować w kabinę i maskę a może także w opony więc wyszło go to drożej niż 30 tyś.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez damian513
      Witam parę miesięcy temu zakupiłem ciągnik zetor proxima power 95 z 2010 roku  i chciałbym zamontować do niego ładowacz czołowy ale jakiś z tańszej półki i dobrej jakości. W gospodarstwie pracuj do ciężkich prac ładowarka teleskopowa . Tur miał by służyć do ładowania bel na polu. Dalsze trasy po siano , ładowanie big bag z nawozem na polu czyli takie lekkie prace. Jaki ładowacz czołowy waszym zdaniem był by dobry ? A jak są te nowe tury po 10,000 tyś  to te konsole pasują do tura czy to dorabiają jak to jest dokładnie ? 
    • Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez tomi382
      czy ma ktos nową proxime z adblue? Na ile wystarcza pełny zbiornik ad Blue? jak z awariami tego systemu?
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?