Skocz do zawartości
czareczek85

Strajk generalny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Strajk
czareczek85    34

Witam poszukuję chętnych do zorganizowania strajków ogólną krajowych lub też blokad centrum dystrybucji min Biedronki i innych sieci przeciwko zmowom cenowym chodzi mi o blokadę dróg my w Podlaskim jesteśmy w stanie zablokować najważniejsze drogi Piszcie i proponujcie

marks50    153

Przed wszystkim jeśli chcesz coś zorganizować to dobrze by było naświetlić kim jesteś i kogo reprezentujesz by się nie okazało że np. działasz w imieniu Lidla . Następna sprawa czy nie pochodzisz z PSL bo normalni rolnicy z PSL nie chcą mieć nic wspólnego . By bardziej zmotywować protestujących powinieneś przedstawić zarzuty zmowy cenowej po między marketami byśmy nie protestowali więcej "tego" .  Stawiając zarzuty zmowy cenowej musisz mieć jakiś dowód jak to w Polsce bywa . Niestety prawda jest taka że jeśli jest jakaś zmowa cenowa to na poziomie przetwórstwa i pośrednictwa . Markety manipulują co najwyżej opłatą półkową ale na zmowy cenowej raczej im nie można zarzucić bo kupują towar najtańszy na rynku i rywalizują sieci po między sobą czego już nie można powiedzieć o przetwórcach i pośrednikach . Jak coś bardziej naświetlisz to także będę Cię  popierał bo na razie nie wiem kogo i w jakim celu . By nie było jak przed wyborami że protestowali rolnicy a Sawicki powiedział że protestowali za ubojem a on ich popiera .   Pozdrawiam 

Darekpol    12

Witam poszukuję chętnych do zorganizowania strajków ogólną krajowych lub też blokad centrum dystrybucji min Biedronki i innych sieci przeciwko zmowom cenowym chodzi mi o blokadę dróg my w Podlaskim jesteśmy w stanie zablokować najważniejsze drogi Piszcie i proponujcie

Haha jak Ty biedronke chcesz blokować to Ty dobry jesteś. 90 procent produktów polskich w Biedronce.... a Lidl 100 procent niemieckich i wszystko ok mam rozumieć? Zastanów się najpierw z czym chcesz walczyć. Podpowiem, abyś może niemieckich rolników zabrał ze sobą na ten strajk pod biedronkę.

Wiadomość z agroFakt.pl

grzesiek88    76

fakt ta biedronka to slaby pomysł. nabiał jest z naszych mleczarni, mięso też z rodzimych ubojni a jak coś już blokować to lidla, tesco albo inny zachodni syfmarket. u nas w listopadzie w Zdanach pod Siedlcami była blokada na E30 i nikt się tym nawet nie przejął, ciekawe czy sawicki wogóle o tym się dowiedział :blink: wyznaczyli objazdy i po zawodach. jak już blokować to zakłady przetwórcze mięsne itp

czareczek85    34

Jestem a polityczny nie należę do PSL. Chodzi mi o to byśmy wspólnie coś zrobili. Biedronka to nas wykończy tymi swoimi cenami. Nie blokujemy sklepów biedronki tylko ich centra handlowe jak robili Francuzi u siebie. Potrzeba zebrać ludzi w każdym województwie i pokazać na co nas stać. W biedronce są polskie produkty ale żebyście wiedzieli za ile je kupuje biedronka dlatego są takie niskie ceny min na mleko ale mi nie chodzi o mleko a o wszystkie działy rolnictwa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?