Skocz do zawartości
machony

miniładowarka O&K L4

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
machony    0

Witam wszystkich mam takie pytanie do was zakupiłem niedawno miniładowarkę O&k typ L4 zepsuta i mam taki problem że nie można ruszyć z miejsca jaka może być przyczyna tego problemu a tak wszystko w niej działa może ktoś z was miał podobny problem a może ktoś posiada taką sama ładowarkę ???? pozdrawiam 

petro11    19

Ja kupiłem ciągnik używany wszystko działa jak nówka, ale nie jedzie.... powtarzam tylko nie jedzie a tak to super bryka  heheh..... dobre.

Wiadomość z agroFakt.pl

agromatik    182

Zacznij od ustalenia, jeżeli to jest hydrostatyk, czy w obwodzie jezdnym nie ma elektrozaworu do hamowania postojowego (a na pewno jest). Jego ciągłe włączenie w wyniku zwarcia może dawać takie objawy.

Edytowano przez agromatik

machony    0

no masz racje jakieś elektromagnesy są i jak na dżojstiku naciśniesz przycisk przód tył to coś tam w skrzyni słychać jak tyka tylko nie wiem tak jak napisałeś może są jakieś do postoju elektrozawory bo ich tam jest więcej ???

taivun    0

Kolego machony naprawiłeś napęd w swojej ładowarce?podziel się swoimi uwagami,może przydadzą się innym...

machony    0

witam jeszcze nie jest naprawione coś będzie z pompą hydrauliczną ,bo załatwiłem manometr do pomiaru ciśnienia hydraulicznego i zero ciśnienia pokazało muszę wymontować tą pompę i zawieść gdzie do serwisu czy firmy która zajmuje się naprawą takich pomp hydraulicznych 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez matijas67
      Witam
      Właśnie kupiłem ładowarkę przegubową o&k l6 1993r (zdjecie w załączniku)
      Nie wiem czy ta maszyna ma napęd i gdzie by sie go włączało ??
      Jak podgarnialem piasek to ciaglo jedno kolo... 

Proszę o odpowiedź 

• Przez XTRO
      Witam. Czy mógłby ktoś mi opisać od czego są 3 z lewej i 3 z prawej kontrolki ?
      Model to MLT 735-120 LSU.

http://zapodaj.net/c166756856129.jpg.html
    • Przez kamilk19912
      Witam poszukuje instrukcji napraw oraz katalogu części od ładowarki teleskopowej JCB 535-95 z 2001 roku. Jeśli ktoś coś posiada proszę o kontakt na pw.
    • Przez daxon852a
      Witam, szukam ładowarki teleskopowej lub przegubowej do gospodarstwa rolno/hodowlanego - Głównie chodzi o wypychanie obornika z obory z małymi drzwiami jak na 60-tke, oraz do załadunku paszowozu i innych dodatkowych prac. Ładowarka pracowała by głównie w ciężkich warunkach bo mam cholernie dużo ciężkiego terenu obok siebie, a cały przedni napęd mojego ciągnika już po 8 latach zaczyna szwankować więc muszę przejść na coś innego. Na okres 2 tygodni miałem największą seryjnie ładowarkę NH i cholernie się nie sprawdziła - Na pełnych obrotach musiałem jeździć przez błoto bo nie dawała rady gdzie ciągnik szedł normalnie bez niczego no i sama sporo ważyła więc pewnie dlatego. 

ZALEŻY MI TYLKO NA PODANIU OKREŚLONEJ FIRMY I EWENTUALNIE MODELU, ORAZ OPINIE ZALEŻY MI TYLKO NA SPRAWDZONEJ FIRMIE/MODELU.