Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Anna z644-problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Anna
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam.Dziś chciałem wykopać kombajnem sąsiada który u mnie zostawia Anne i c-330 ziemniaki.Więc wszystko uruchomiłem jak powinienem a tu nie działa stół(taśma co podaje do zbiornika).Wałek chodzi,reszta mechanizmów równierz a ta taśma nie. :blink: U sąsiada chodziła wczoraj.Jak pociągnę ręką jednocześnie jak chodzi wałek to idzie trochę potem sama i znowu staje.Co jest?

rocco0987    19

nie mam anny ale mi to wygląda że trzeba naciągnąć te taśmę, ewentualnie coś blokuje/ utrudnia jej ruch i sie ślizga ale naciągnąć pewnie i tak trzeba po usunieciu tego. A jak nie to zależy jaki tam jest napęd tej taśmy? w moim kombajnie jest silnik hydrauliczny a tam? może jest z paska klinowego? jeśli tak to on może byś za luźny lub zużyty, ewentualnie takie absurdalne - przy smarowaniu kombajnu komuś spadł smar na pasek klinowy,,, u nas we wsi był przypadek że przy rotacyjnej jeden nasmarował pasy żeby dobrze wchodziły i nie kwiczały ;p nie trudno sobie wyobrazić efekty

Michalmeer    366

tam nie ma napinania taśmy .. z tułu przy koszu po prawej stronie za obudową sa dwa pasy klinowe penie one sie ślizgają wystarczy naciągnąć i bedzie ok

Wiadomość z agroFakt.pl

rafff24    26

jeśli górka palcowa też się zatrzymuje to raczej napewno te 2 pasy, lub coś się zaciera

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tryb z pracy wyskoczył :P

Już zrobione ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez maciek31
      witam.w zeszłym sezonie kupiłem neptuna.problem w tym że obydwie opony są jakieś inne nie kierunkowe.wiem że kombajn oryginalnie ma opony prążkowane.powiedzcie czy warto je zmieniać na oryginalne czy dać sobie spokój.co myślicie o tych oponach?
    • Przez eddi87
      Witam Ponownie, potrzebuję kupić kopaczka do ziemniaków bo już mnie denerwuje ciągłe co roczne pożyczanie po ludziach. Dla siebie na 20 arów ziemniaka i może cebulę czy trochę marchwi lub pietruszki żeby wykopać. Raczej tej dużej na dwa rzędy nie biorę pod uwagę, skłaniam się ku mniejszej i pytanie do was która będzie lepsza spośród trzech pokazanych na zdjęciach?
      1

2

3

• Przez GRZES1545
      Może macie jakiś prosty sposób na wymianę zębatek napędowych długiej taśmy.