Skocz do zawartości
Eryko

Opryskiwacz Tecnoma Electra.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Eryko    19

Witam.Posiada ktoś z Was takie opryskiwacz? Jak się sprawują?Jakie są najczęstsze awarie?

icek1    178

jo chcę kupić ale teknoma debinot z 1997ok i też interesuje mnie opinia bo cena przystępna

tomek73    218

Mam Tecnome ale 83 rok i przez 5 lat tylko miałem problem z filtrami, a potem z zaworkami w pompie. Bo jak pękł filtr to syf poszedł na pompy i zaworki się zawiesiły. Pompy tłokowe. A tak nie wiem co to znaczy opryskiwacz.

Mam własną hydraulikę a pompy są napędzane silnikiem hydraulicznym.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pafeu
      Opryskiwacz biardzki 1500l
      Wszystko działało w porządku, lecz gdy pojechałem pryskać włączyłem opryskiwacz i manometr lekko się podnosi na wysokich obrotach.  Filtry były sprawdzane i są czyste. Olej w pompie też jest. 
    • Przez Kruczke
      Witam,
      zrobiłem belkę do opryskiwania truskawek typu fragaria, założyłem do niej rozpylacze wirowe do których poprawnego działania jest potrzebne wysokie ciśnienie. Posiadam na tej belce 30 końcówek o wydatku 1.89 l/min przy 10 barach. Jaką pompę byście polecali żeby na pewno uzyskać te 10 bar? Z obliczeń wynika że powinna ona mieć wydajność  co najmniej 85 l/min. Comet BP125, Bertolini Poly 2136, czy też UDOR 120 posiada ktoś z was czy sć one w stanie dać 10 bar ciśnienia na takiej belce? Aktualnie mam pompę agroplast p100 o wydajności do 120 litrów i na zwykłej belce polowej z 24 rozpylaczami płaskostrumieniowymi nie jest ona  w stanie mi dac więcej jak 4 bary ciśnienia.. Czy ogólnie pompy polowe czyli te do 20 bar są w stanie dać takie ciśnienie na dysze wirowe? Pozdrawiam!
    • Przez modrzew
      Witam. Mam pewien problem, kupiłem opryskiwacz biardzki 400/12 wszystko działa prawidłowo, ale kiedy skończe pryskać zamkne sekcje zaczyna cieknąć Z rozpylaczy. Wyleci to co zostało w przewodach i jest Normalnie. Ktoś wie w czym może być problem? Z góry dziękuje Za odpowiedź
    • Przez Sylwek123
      Witam niedawno kupilem opryskiwacz berthoud bez komputera z napedem od kola . Wie.ktos moze na jak to dziala i jak ustawic dawke oprysku?? Zdjecie ponizej jest tylko podgladowe moj opryskiwacz jest taki sam 

• Przez Tomczi96
      Witam.
      Mam problem z opryskiwaczem john deere 832i zakupiłem go na licytacji za granicą.
      Problem polega na tym że sterownik wysyła sygnał do opryskiwacza  on go odbiera lecz opryskiwacz tego sygnału nie odsyła  przez co nie można sterować opryskiwaczem , nie działają w nim żadne funkcje.
      Jest ktoś kto by mógł by mi w tym pomóc ? Jakiś fachowiec lub ktoś kto  miał taki problem.
      Dodam ze opryskiwacz wylądował w serwisie i oni też nie mogą dojść jaka jest przyczyna.