Skocz do zawartości
JOZEEKK

Radio do ciagnika.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
STIG0013    406

antena, kostka iso zasilająca i głośnikowa, głośniki, kabel głośnikowy, kilka wsuwek na kabel, no i kawałek kabla aby poprowadzić podtrzymywanie z akumulatora, tyle rzeczy potrzebowałem do podpięcia radia w 7340 a radio to kenwood modelu nie pamiętam bez cd

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zecio
      Chce zamontować halogeny do mojego ciągnika ale niewiem jakie kupic zeby byly dobre. Mysle je zamontowac u góry z tylu kabiny. B)
    • Przez banan575
      Jaki ciagnik na 5 ha
    • Przez Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....
    • Przez LukaszRol
      Witam zastanawiam sie jaki bybył najlepszy beczkowóz do gospodarstwa 15 ha chodzi mi szczegulnie o pojemność a pracował by w C-360
    • Przez Vladimir
      Witam wszystkich :rolleyes: nie chodzi o awarię, lecz udoskonalenie... umarzyło mi się Panowie radyjko do Władzia, bo jeszcze tego mi tylko brakuje. Kabinka jest cichutka, bo i młoda no i Ruska ostatnio z telefonu puszczałem sobie muzykę i słychać bez problemu-ale jednak chciałbym system Trakto-audio i tu mam taką prośbę/pytanie do wszystkich, a zwłaszcza elektryków może tu obecnych :rolleyes:

Wiem, że radyjko trzeba po prostu podłączyć pod + no i -, czyli masę :rolleyes: ale ja nie chcę instalacji przeciążać, bo już parę rzeczy podłączyłem... :unsure: chcę zrobić osobną instalację do radia :rolleyes:
      Jak to zrobić najlepiej i oczywiście na jakich bezpiecznikach...?

Chciałbym też zrobić jakiś wyłącznik na przewodzie + od radia, żeby przy odpalaniu było odłączone na bank, tylko nie wiem, czy wtedy pamięci nie będzie tracić-bo wystarczy bezpiecznik...? :rolleyes: