Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Frank5

Renault ceres

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    609

cos mi sie wodzi ze jest to fantazja poprzedniego wlasciciela, wiec ciezko okreslic do czego moze byc,

mozna strzelac w reczny, sprzeglo wom, blokada czy przedni naped

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Frank5    0

I do czego może to być?

Dodam jeszcze że nie moge tego do góry podnieść.

post-99401-0-09836100-1408207189_thumb.jpg

Edytowano przez Frank5

Lukasz30245    6

kolego to jest włacznik blokady mostu ale jakiś kombinowany zeby go włączyć musisz wcisnć hamulec bo tam jest taka zapadka sterowana linką.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez krzysztofsmok77
      Jaki pasek do Renault 110.54  97 rok bez klimatyzacji. Niegdzie nie moge poszukac wymiarow a na starym nie widac oznaczenia a juz jest dosc wyeksploatowany i trzeba miec cos w zapasie. 
    • Przez Makaroniash
      Witam,
      Poszukuję sprawnego panelu lhr (obsługa tylnego podnośnika) z tego modelu Renault.
      Ktoś jest w posiadaniu, wie gdzie mógłbym zapytać?
    • Przez Novo181818
      Moje pytanie brzmi czy Renia poradzi sobie z tym pługiem, kuhn jest ażurowy na przedpłużkach kukurydzianych 5 skibowy.
      Jedni mówią że da sobie radę, inni że zarżnę ten traktor przy tym pługu.
      Ziemie mamy I i II klasa prawie równiny i są to czarnoziemy
    • Przez pieniu2506
      Witam . Mam problem z ehr przy renault Ares 626 rz . Chodzi o to że podnośnik na blotnikach podnosi natomiast nie działa funkcja opuszczania. Sprawdzałem przyciski przekładając wtyczki i są dobre. Ma ktoś jakiś pomysł? Podnośnik sterowany z kabiny działa ok
    • Przez Patryk212
      Witam mam problem z jazdą a mianowicie dzisiaj odpaliłem ciągnik przesunąłem łopatkę od rewersu do przodu i tylko szarpnął trochę pojechał i stoi. Mrugają kontrolki od jazdy do przodu, tyłu i czerwony wykrzyknik. Co się mogło stać?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.