Skocz do zawartości
Pudzianoss

renault 120.54 nectra . turbo ?

Polecane posty

Pudzianoss    0

witam wszystkich.

mam pytanie czy ktoś wie może w jaki sposób i na ile to jest możliwe zamontować turbinę,intercooler w Renault 120.54 Nectra. typ silnika to MWM D226-6. rocznik 1994.

qqq    18

Można zamontować względnie jak w większych modelach.Nowy kompletny zestaw do takiej przeróbki coś ponad 10 tys. zł.

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Pudzianoss    0

ciekawe choć cena powala na kolana. jak myślisz opłaca się to montować ? ciagnik pod stanem technicznym jest świetnie utrzymany i nie jest zużyty. 30 stopniowe mrozy normalnie odpalał

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    613

na turbinie uzyskasz ok. 15-20KM, jak dla mnie nie warto, lepiej walnac szersza niskoprofilowa gume

jesli juz sie uprzesz to szukaj calego silnika, mysle ze zmiescisz sie w 10tys.

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Pudzianoss    0

opony faktycznie dość wąskie są. 15-20 km. ciekawie ale nie szał. a nie wiecie czy należało by zmieniać tłoki ? bo tyle już na ten temat czytałem że już sam nie wiem :ph34r:

Barm03    5

Nie cuduj :D, te silniki mają piękne brzmienia :), najlepiej sprzedać reóweczke 120.54 i kupić większy model :D, te same pieniądze, ale utrafić Nectrę będzie cięzko :/, a tak wgl to jak się sprawuje Nectra ? Nie było problemów z elektroniką ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tedek2
      Witam jak w temacie renowka. Podczas belowania slychac trzeszczenie z okolic walka. I zauwazylem ze ciagnik ma ciezej belowac i nawet ciągnąć 2 przyczepy bel. Teraz pytanie czy to moze miec wszystko ze soba związek?
    • Przez Patryk212
      Witam mam taki problem, że jak odpalam ciągnik od razu jest drugi półbieg włączony. W czym może być problem?
    • Przez MarianoKam
      Witam próbuję podłączyć rozdzielacz Nimco od ładowacza czołowego mam trzy wyjścia od rozdzielacza zasilanie P ,powrót pod ciśnieniem T1 ,i swobodny spływ T2 gdzie wpiąć się w hydraulikę od traktora ,chcę ominąć podłączenie pod gniazda .Proszę o pomoc
    • Przez Danielkoltun
      Witam . Przeczytałem kilka tematów na Agrofoto ale nie znalazłem tego czego bym oczekiwał więc postanowiłam napisać tutaj , mianowicie chce kupić renault 7514 ls z 1986r , potrzebuje opinie o tym modelu . Oglądałem jeden taki egzemplarz i sytuacja wygląda tak : traktor łanie zapala , biegi ma w podłodze ( dwie wajchy , 3 zakresy i 4 biegi , rewers przy kierownicy koło gazu ręcznego ) , chodzą ciasno i wyraźnie , traktor przy jeździe do przodu trochę wyje ale to może przez to że hamulce go strasznie trzymają bo jak się wciska sprzęgło podczas jazdy to się zatrzymuje jak przymurowany . Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak wyłącza się blokadę i która to wajcha bo ciągnik był na blokadzie podczas oglądania a nie mogłem ogarnąć co i jak , jest jeszcze jedna wajcha o której nie mam pojęcia taka długa co jest pod pulpitem i ona idzie na stronę prawą i do góry wygląda to jak jakiś rozdzielacz jednosekcyjny  , czy wajcha z gumową rączką koło sprzęgła to drugi stopień sprzęgła ? , czy hamulce są zbudowane w podobny sposób jak w MTZ bo bym je przejrzał . I na koniec na co zwrócić jeszcze uwagę . Proszę o pomoc i pozdrawiam . 

• Przez beton188
      Witam wszystkich. Jak w temacie szukam i szukam książki z insukcją napraw do ZETORA 10145 turbo. Znalazłem książkę do URSUSa 1014 ale nie jestem pewny czy to bliźniaczy model. Proszę o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.