Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
frydek29

hamulce-okładziny sanok d35

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
frydek29    0

koledzy mam problem.rozpocząłem remont przyczepy sanok d35.dziś rozebrałem bębny hamulcowe i okazuje się że okładzin praktycznie już nie ma.poszukałem w ogłoszeniach ,byłem w dwóch sklepach i nie ma nigdzie takich okładzin ani całych szczęk.wszędzie są do d47 a takich jak do 35 nie ma.może ktoś miał podobny problem?może pasują od czego innego lub podobne w innym sprzęcie występują?jeśli ktoś posiada informacje jak to zwalczyć to będę bardzo wdzięczny.

dodam wymiary okładziny:szerokość 60 mm, długość(po łuku)to 435mm.

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    291

Jaki macie sposób na prawidłowe przewiercenie okładzin?Ja jedną wierciłem co sie połamała zaraz...

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Misiek_98    67

Jak zmieniałem okładziny na sprzęgle to najpierw kleili je żywicą a potem dopiero wiercili i nitowali i nic nie popękało

locke    291

No Ja też myślałem aby przykleić ale jakim klejem?

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

frydek29    0

dzięki za linka z ogłoszeniem;)

a co sądzicie o okładzinach kupowanych z "metra'?występują w różnych rozmiarach i według producentów nadają się do zastosowania w hamulcach pojazdów.są miękkie bo ponoć nie zawierają dodatków azbestu.myślicie że można spróbować zainstalować je w przyczepie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ralf3635
      mam problem z mf 3635 mianowicie podczas hamowania nie zalacza przedniego napedu .Dodam ze bez problemu zalacza i rozlocza przyciskiem z kabiny.swiatla stopu dzialaja czyli chyba przelacznik pod pedalem hamulca jest dobry.prosze o wskazowki od czego zaczac .dzieki za wszelkie podpowiedzi
    • Przez Janszymon1
      Witam, 
      Chciałbym sie dowiedzieć gdzie w Renault Ergos 95 znajduje się zbiorniczek na płyn hamulcowy?
      Gdzie i jak odpowietrzyć hamulce w Ergos 95?
    • Przez Jacek3p
      Witam Panowie zacząłem czytać i nigdzie nie ma dokładnie opisane ale możliwe to jest na pewno a mianowicie chodzi mi o hamulce bębnowe hydrauliczne w moim bizonie z056 Od czego dokładnie pasują i żeby było jak najmniej przeróbek i prosiłbym jeszcze o fotki tego dzieła jeśli ktoś ma i z góry dziękuję
    • Przez Patryk212
      Witam,
      Mam taki problem z fergusonem, gdy się rozgrzeje nie działa wspomaganie, hamulce, podnośnik skaczę, włącz i wyłącz się półbieg. Dodam, że pompa została wymieniona, orbitrol, filtr, olej. I nadal nic. Co to może być?
    • Przez dragonmt852
      Witam, mam problem z zapowietrzonymi hamulcami w swoim zetorze i chciałbym się zapytać czy ta śruba jest śrubą odpowietrzającą (zdjęcie 1) i czy jest tą śrubą, która jest zaznaczona na rysunku strzałką (zdjęcie 2) i czy to tą śrubę trzeba poluzować przy odpowietrzaniu czy jakąś inną?  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.