Zaloguj się, aby obserwować  
frydek29

hamulce-okładziny sanok d35

Polecane posty

frydek29    0

koledzy mam problem.rozpocząłem remont przyczepy sanok d35.dziś rozebrałem bębny hamulcowe i okazuje się że okładzin praktycznie już nie ma.poszukałem w ogłoszeniach ,byłem w dwóch sklepach i nie ma nigdzie takich okładzin ani całych szczęk.wszędzie są do d47 a takich jak do 35 nie ma.może ktoś miał podobny problem?może pasują od czego innego lub podobne w innym sprzęcie występują?jeśli ktoś posiada informacje jak to zwalczyć to będę bardzo wdzięczny.

dodam wymiary okładziny:szerokość 60 mm, długość(po łuku)to 435mm.

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    291

Jaki macie sposób na prawidłowe przewiercenie okładzin?Ja jedną wierciłem co sie połamała zaraz...

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Misiek_98    67

Jak zmieniałem okładziny na sprzęgle to najpierw kleili je żywicą a potem dopiero wiercili i nitowali i nic nie popękało

locke    291

No Ja też myślałem aby przykleić ale jakim klejem?

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

frydek29    0

dzięki za linka z ogłoszeniem;)

a co sądzicie o okładzinach kupowanych z "metra'?występują w różnych rozmiarach i według producentów nadają się do zastosowania w hamulcach pojazdów.są miękkie bo ponoć nie zawierają dodatków azbestu.myślicie że można spróbować zainstalować je w przyczepie?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez V12
      Witam
      Czy można w 75-14 jakoś na rozdzielaczu wyłączyć aby podczas hamowania nie podawało ciśnienia na wyjście oleju do przyczep ?? 
      Nie potrzebnie się zuzywa pompa bo przy kązdym hamowaniu podaje ciśnienie 
      Jedyne co mi przychpdzi do głowy to zaślepić rurkę od pompy hamulcowej , ale może jakoś sie to da wyłączyć bez ingerencjii
    • Przez BartomiejSkrczyski
      hamulce łapią od razu ze można zęby na kierownicy zgubić. tarcze ok kulki też. co może być przyczyną
    • Przez Arek
      Musiałem odkręcić przewód idący od pom hamulcowych do zaworu sterującego hamulcami przyczepy.
      Teraz nie mogę ich odpowietrzyć. Hamulce ciągnika działają ok, po wciśnięciu hamulca olej nie idzie odpowietrznikiem na zaworze sterującym.
    • Przez Nowak5425
      Witam mam problem z hamulcami w ciągniku Mf 5425. Problem polega na tym że gdy jadę z przyczepą, zahamuję i wtedy hamulce w przyczepie blokują i muszę kilka razy nacisnąć pedał hamulca w ciągniku i wtedy odbiją.W czym może tkwić problem? w zaworze w ciągniku ? Mowa oczywiście o hamulcach pneumatycznych. Na pewno problem nie tkwi w przyczepie.
    • Przez kamillo123
      Witam,
      Czy ktoś z Was posiada informację jak podpiąć linkę obrotów młocarni w kombajnie Massey Ferguson 507, ponieważ mam zerwaną. Pytam się ponieważ zakupiłem ten kombajn a nie wiem, jak należy ją podpiąć od strony młocarni, nie od obrotomierza. Drugie pytanie to odpowietrzenie lewego hamulca, jak go odpowietrzyć, z prawym nie miałem problemu natomiast z lewym mam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.