Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
STEPHANY

pompa hydrauliczna ursus c45

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
    • Przez bartek5100
      Witam sprzedam roczną pompe wtryskową do ursusa c360 i pochodnych
      w linki wiecej
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-do-c-360-po-regeneracji-idealnie-pracujaca-CID757-IDtFBX7.html
    • Przez padom86
      Witam wszystkich.
      Mam problem z dostaniem na składnicach bagnet - wskaźnik układu hydrauliki do Ursusa 5314 1997r. W katalogu części widnieje symbol: 3028 997 M91. Obecnie jest włożony korek na rurkę aby żaden syf ne szedł do hydrauliki. Ciągnik teść kupił kilka lat temu od handlarza. Dopóki ciągnik nie zaczął pracować w prasą rolującą i nie został zamontowany TUR temat układu hydrauliki teść zaniedbał...
      Po wizycie w kilku składnicach każdy rozkłada ręce - brak... Na jednej ze składnic padła sugestia, że ciągnik to wersja export, więc temu nie ma i warto poszukać sobie gdzieś na szrocie ew jakiś podobny i dociąć go na odpowiednią długość.
      Moje pytania:
      1. jaka jest długość takowego bagnetu?
      2. gdzie można kupić taki wskaźnik?
      3. od jakiego ciągnika może pasować? (ewentualnie symbol katalogowy)
      Lanie oleju na ślepo raczej nie wchodzi w grę...

• Przez Adam11
      Witam, zapraszam do filmu, robimy wspomagania elektryczne też do MF, zapraszam do pytań 

• Przez smartfon
      Cześć chłopaki ,
      problem mam taki , że postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w c 360 bo praktycznie nie podnosił , ale po zdjęciu pompy na rurce którą idzie olej do rozdzielacza zauważyłem małe pęknięcia więc najlepiej ją wymienić . Kwestia jak się do niej zabrać bo zdaje się , że jest wciskana lub wprasowywana i nie mam pojęcia jak się pozbyć starej , a co ważniejsze jak wstawić nową bez uszkodzenia . 
      Pozdrówka

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.