Skocz do zawartości

Polecane posty

Krystian7745    18

Witam panowie :D

mam problem jak włącze światła krótkie(do jazdy dziennej) to wskazówka od paliwa opada jak włacze następne halogeny czyli 4+1 z tyłu i górne przednie to jeszcze bardziej schodzi na dół, Więc co moze być przyczyną ? :D Osłabiona elektryka czy gdzieś prąd idzie na rame itp ? Z góry dzięki :) Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

MarcinNH    45

Ja mam taki problem że kierunkowskazy padły lewy udało sie zrobić ale przerywacz strasznie sie grzeje a prawy od razu pali bezpiecznik.. ktoś wie co może być ?

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

DarekD    60

tak jak każdą część można także elektrykę dostać , lecz nie jest tania ! Koszt wiązki kilku przewodów zaczyna się od 200-tu złotych

nowy

A tak z ciekawości można dokupić elektryke do zetora nowa?

tak ale sie nie opłaca lepiej rób sam jedna wiązka 400zł ta co łączy wskaźniki ja sam robie kupuje kable normalne i elegansio działa wszystko :)

Krystian7745    18

Potrzebny schemat podłącznia stacyjki w zetorze 7745 jesli ktos ma bardzo bym byl wdzięczny :)  z gory dzięki :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kubeix
      Witam, 
      Posiadam Zetora forterre 11441 z 2005 roku, i chciałbym się dowiedzieć co to za urządzenia przy turbine oznaczone 1 i 2 na zdjęciu. 
      A drugie pytanie z której a strony lepiej zaślepić tą rurkę od egr'u, tzn. przy kolektorze wydechowym czy ssawnym. 
      Z góry dzięki za odpowiedź. 

• Przez robertrolnik27
      Witam, rok temu wymieniałem sprzęgło w zetorze forterra 11441 teraz czuje że się ślizga jaka może byc tego przyczyna? Nie ma tam żadnej regulacji? 
    • Przez grazia80
      Witam 
      Mam problem z manometrem powietrza,mianowicie po włączeniu stacyjki pokazuje cały czas 0,6 bara co może być przyczyną ,podejrzewam czujnik na butli czy jest możliwość sprawdzenia go np omomierzem.Dodam że uw czujnik ma u mnie jedno wyjście
    • Przez piotrek202127
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy DF lub zetora
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest lepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy, to byłbym wdzięczny. Ciągnik pracowałby jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp. Możecie podawać inne propozycje o podobnej mocy  i cenie
      Pozdrawiam 
    • Przez chwiolas
      Witam. Zastanawia mnie czy macie również problem z prasowaniem Forterrami. Chodzi o przypadek gdy są duże lusy słomy albo ściernisko jest wysoko. Mam forterre 110 hsx i forterre 135 i obie mają tak zaniżone mocowanie zaczepów że słoma normalnie się podwija i zapycha pod ciągnikiem. Chyba nie ma możliwości przesunięcia tego mocowania do góry? Jak sobie z tym radzicie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.