Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

jonkszi    62

Jak chcesz zetora to może frotę są chyba cieższe od prox. No i ma więcej koni.

Edytowano przez jonkszi

romek6340    203

Słyszałem ze te ciągniki są lekkie i praca na nich bardzo męczy. Ja osobiście wolał bym jakiegoś fendt'a

Ta proxima zdaje się, że i tak jest blisko pół tony cięższa od Twojego mniejszego fendt'a.

Niektórzy wolą mieć nowy bo zawsze to nowy.

Edytowano przez romek6340

przemek308    19

a to wcale nie prawda mój fendt w papierach ma wbite coś ok 5,5tony a patrzyłem w internecie to te zetory ważą od 3750kg do 4540kg

STIG0013    406

ale dociążona frotka będzie cięższa niż 5,5 tony. Mimo wszystko polecam kupno nowego, tak jak już pisali inni nowe zawsze nowe, a używane to loteria

pawel100474    3

ja kupiłem 12-03-2014 zwykłą proxime 90 bez obciążników i waży 3600 i w agregacie unia kombi 3 metry na górzystym polu dęby stawia i trzeba z przodu obciążniki założyć bo jest lekka.

STIG0013    406

no a czego się spodziewałeś nie biorąc obciążników ?

jak masz kase na nowe to kupuj nowe, ja cie do niczego nie namawiam tylko wyrażam swoje zdane na dany temat

Do tego służy forum, każdy wyraża swoje zdanie a autor tematu przychyla się w końcu do jednej ze stron :)

zenek_19    4

niewiem dlaczego nazwali tego zetora proxima power mialem okazje tym sie przejechac i powiem ze np zetor 7745turbo wydaje sie bardziej zrywny niz ta proxima a do fendt 310 nawet 15 letniego to zetora  nowego niema co porownywac fendt bije go pod kazdym wzgledem ekonomia kultyra pracy komfort operatora niezawodnosc i zywotnosc pozd :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez fendt1992
      Witam. Mam problem ze skrzynia w Traktorze Valtra 8450. mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem i czy coś z tym dało się zrobić?. podczas przełączania pół biegów słuchać wyraźne trzaski w skrzyni.a na pierwszym pół biegu coś wyraźnie puka w skrzyni.najmocniej słuchać to gdy szybko sie przełącza z drugiego na trzeci pół bieg i na odwrót(z trzeciego na drugi i tak w kółko) .Dzieje sie to na postoju nawet gdy skrzynia mechanicznie jest zluzowana. dzieje sie to juz od samego kupna. dodam ze skrzynia była naprawiana na zachodzie.prawdopodobnie kosze był spalone. Skrzynie miałem rozebrana i wszytko wygląda na sprawne. nie ma żadnych wyraźnych luzów.po złożeniu nie ma poprawy dodam ze na jednym z koszów był wyraźny luz po zmienieniu jednej z tarczki luz zniknął. Czekam za jakas podpowiedzia, bo juz brakuje mi siły.Może kostka sterująca albo komputer?? co myślicie. czekam za jakimiś pomysłami. Fendt1992.
    • Przez ZETOREXX85
      Witam
      Posiadam StalTecha U006 4x40.Klasa ziemi 3-5.Jaki bieg jest odpowiedni do orania tym pługiem z Zetorem Proximą 85?Aktualnie jeżdżę na 2-3 biegu szosowym
    • Przez ernestproxima90
      Jaki pług wybrac do ciągnika zetor proxima plus 90 . budżet to15 000 zl
    • Przez proxima100
      Ma ktoś może ceny wyposażenia do Zetora Proximy? Będę bardzo wdzięczny i myślę, że innym też się przyda